قبلی
بعدی

نحوه آرایش به سبک آنجلینا جولی

بسیاری از بازیگران و افراد مشهور سبک آرایش مخصوص به خود را داشته و با پیروی از آن یک برند آرایشی برای خود به وجود می آورند. این آرایش لزوما نباید خاص و یا خیلی غلیظ باشد و حتی یک آرایش ساده نیز می تواند به عنوان برند آرایشی یک فرد شناخته شود

قبل از هر آرایش باید رطوبت رسانی لازم را روی پوست انجام داده و آن را برای انجام آرایش آماده کرد. به علاوه استفاده از پرایمر به عنوان یک بیس آرایشی عمل کرده و باعث زیباتر دیده شدن آرایش و ماندگاری بیشتر آن می شود.

از یک سایه قهوه ای مات استفاده کرده و آن را در بالای پلک بزنید. سپس سایه را به خوبی محو کرده و با این کار چشم ها را برجسته تر نشان دهید.

روی چشم ها نیز باید از یک سایه کمرنگ که با سایه قهوه ای رنگ قبلی تناسب داشته باشد، استفاده کرده و آن ها را در هم محو کنید تا آرایش چشم ها زیباتر دیده شود. برای این کار می توان از پنککی که رنگ نزدیکی به سایه قهوه ای داشته هم استفاده کرده و چشم ها را درشت تر نشان داد.

در این مرحله  از آرایش بار دیگر از سایه قهوه ای استفاده کرده و آن را در زیر چشم بزنید. دقت داشته باشید که تمرکز بیشتر برای سایه زدن باید بر روی قسمت خارجی چشم ها بوده و ظاهری دودی به چشم ها ببخشد.
به علاوه فراموش نکنید که این ابروها هستند که به صورت حالت جذاب تری می دهند. بنابراین فراموش نکنید که حتما داخل ابروها را نیز پر کرده و به آن ها حالت جذاب تری ببخشید.

پس از اتمام کار باید تمام سایه ها را به خوبی پخش کرده و روی مژه ها ریمل بزنید. همچنین می توانید از مژه های بلند و دراماتیک و یا کوتاه و ساده تر استفاده کنید.

هیچ چیز پر جذبه تر از داشتن لب هایی توپر و گوشتالو مثل آنجلینا جولی نیست! نه تنها لب های پر شما را جذاب تر می کنند، بلکه جوانی و نشاط را در چهره ی شما تداعی می کند. بعضی ها بصورت طبیعی از نعمت داشتن لب های پر بهره مند شده اند، بقیه هم می توانند در این زمینه تقلب کنند!

شب ها به لب هایتان نرم کننده بمالید و با استفاده از یک مسواک نرم آنرا لایه برداری کنید تا سلول های پوستی مرده ی آن از بین برود. همین کار، از اینکه لب شما خشک و باریک بنظر بیاید جلوگیری می کند.

 از یک خط لب استفاده کنید و لب هایتان را کمی دورتر از خط طبیعی شان خط بکشید. سعی کنید کمان بالای لبتان را پر کنید تا اینکه لبتان پهن تر بنظر بیاید.

  رژ لب های روشن را بر انواع رنگ های برجسته و تیره ترجیح دهید. دقیقاً همانند لباس های تیره که شما را لاغرتر نشان می دهند، رژ لب های تیره نیز باعث خواهند شد لب شما باریک تر بنظر برسد، در حالی که رژهای روشن بر خلاف این عمل خواهند کرد.

  زمانی که عجله دارید، بجای رژ لب از برق لب استفاده کنید. از آنجایی که برق لب، درخشندگی، بعد و رطوبت به لب هایتان می بخشد، آنرا حجیم تر نشان می دهد.

  از حجم دهنده های لب استفاده کنید. برخی از آن ها حاوی   کلاژن هستند که بلافاصله خط و خطوط لب های شما را پر می کنند و باعث خواهند شد لب شما جوان و شاداب تر بنظر برسد.

  برق لب یا سایه چشم نقره ای مرواریدی به وسط لب پایینی تان و اطراف کمان لب بالایی تان بمالید تا باعث شود لبتان نور را منعکس کند. اینطوری بنظر خواهد رسید که لب هایی حجیم و تو پر دارید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *