قبلی
بعدی

نحوه آرایش با موهای قرمز

هم خانم هایی که به طور طبیعی موهای قرمز دارند و هم کسانی که موهای خود را به این رنگ زیبا در آورده اند باید بدانند که هر آرایشی برای آن ها مناسب نبوده و باید با توجه به رنگ موهای خود آرایش مناسبی انجام دهند.

اگر  پوست شما تیره‌ است و موهای قرمز دارید، به فونداسیون تیره‌تری هم احتیاج خواهید داشت، اما اگر پوستی خیلی روشن دارید، صورتی روشن‌تر یا هلویی انتخاب کنید. تصور نکنید که همه‌ی مو قرمزها پوستی روشن داشته یا اینکه به پوشش دوچندان احتیاج دارند، می‌توانید چند برند و چند رنگ مختلف را امتحان کنید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

یکی از محصولاتی که برای خانم های با موهای قرمز و پوست سفید به شدت توصیه می شود، پنکک است. زیرا کسانی که موهای روشن و یا قرمزی دارند، معمولا پوست روشنی هم داشته و لکه و کک ومک هایی روی صورت آن ها دیده می شود. به همین دلیل این دست از افراد باید از کرم پودر و پنکک استفاده کرده و این لکه ها را بپوشانند.

معمولا خانم هایی که خود گونه های قرمزی دارند باید از این قرمزی گونه ها کاست تا چهره به روز تر شود. این درحالی است که قرمزی گونه ها به زیبایی چهره افزوده و در صورت تمایل نیز می توان در کنار آن از رژگونه برنزه ای استفاده کرد.

مو قرمزها نباید رژ لب قرمز استفاده کنند، اما معمولاً رنگی روشن‌تر از قرمز آتشین بهتر است، یا چیزی تیره‌تر و نه خیلی درخشان.

اگر موهایتان را رنگ کرده‌اید، خوب است که ابروهایتان را هم رنگ کنید تا در برابر قرمزی موهایتان ساز مخالف نزنند. اگر خودتان موهایتان را رنگ کرده‌اید، در مورد رنگ کردن ابروهایتان خیلی احتیاط کنید، و فقط ۱۰ دقیقه ابروهایتان را پوشش دهید.

از آنجایی که موهای شما دارای رنگی درخشان یا سیر است، نباید بگذارید تا چشمانتان رغیبی برای موهای شما شود. سایه‌های طبیعی و مات را امتحان کنید.و از سایه های اکلیلی پرهیز کنید.

موهای قرمز باعث خواهد شد تا چشمان شما در مقابل خودی نشان دهند، پس در کل سایه چشم را نادیده نگیرید، اما رنگ مناسبی انتخاب کنید و به صورت صحیح آنرا به کار ببرید تا واقعاً چشم‌هایتان زیبا شوند. سایه روشن بژ یا صورتی استفاده کنید تا به چشم‌هایتان درخشندگی بدهید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *