قبلی
بعدی

نحوه آرایش با موهای بلوند

اکثر کسانی که در حرفه آرایشگری و زیبایی دارای تخصص هستند، ترجیح می‌دهند برای موهای روشن و بلوند از آرایشی بسیار لایت و ملایم استفاده کنند تا در ترکیب با یکدیگر، هماهنگی مناسبی داشته باشند.

Image result for ‫آرایش با موهای بلوند‬‎

متخصصان زیبایی بر این باورند که رنگ های ملایم تر برای افرادی با موی بلوند مناسب تر هستند. برای گونه ها و لب ها از صورتی یا هلویی روشن استفاده کنید. رنگ گلی برای لب ها بسیار مناسب خواهد بود. افراد بلوند می توانند از رژ لب قرمز با تناژ آبی یا پرتقالی استفاده کنند که تناژ پرتقالی برای افرادی با پوست تیره مناسب تر است.

آرایش افرادی با موی روشن و بلوند باید روشن و طبیعی باشد. سایه چشم بژ یا صورتی، رژگونه های گلسرخی و استفاده از یک برق لب بیرنگ، تمام آن چیزی است که شما برای آرایش روزانه نیاز دارید. به جای استفاده از ریمل سیاه بهتر است  از یک ریمل قهوه ای استفاده کنید.

برای آرایش چشم های افرادی با موی روشن و بلوند که چشمان آبی دارند، توصیه میشود که از رنگ های سرد مانند خاکستری، نقره ای و آبی فولاد مانند استفاده کنند. هم چنین بهتر است برای چشم های قهوه ای، رنگ های قهوه ای و قرمز مایل به ارغوانی استفاده شود و ابروها نیز نسبت به رنگ مو باید یک درجه تیره تر باشند.

وقتی که آرایش صورت خود را انتخاب می کنید حتما باید به رنگ چشم و پوست خود توجه کنید. اگر پوست برنز و تیره دارید از رنگ های خاکی استفاده نمائید. افراد بلوند با پوست رنگ پریده نباید از سایه های روشن استفاده کنند زیرا بی روح به نظر می رسند.

اگر می خواهید چشمانتان براق و نورانی به نطر بیاید از سایه چشم های ،سفید ، بژ ، صورتی ،سبز ،آبی ،بنفش و …استفاده کنید . و اگر می خواهید آرایشی سنگین و مجلسی داشته باشید به اضافه استفاده از سایه ، از خط چشم های مشکی و قهوه ای استفاده کنید . استفاده ار خط چشم زیبایی و جذابیت به خصوصی به چشم ها می دهد .

و اگر میخواهید چشم هایتان نگاهی طبیعی داشته باشد ، میتوانید در آرایش چشم هایتان از رنگ قهوه ای استفاده کنید .ابتدا سایه قهوه ای را از گوشه بیرونی چشم هایتان به سمت داخل بکشید و سپس با استفاده از ریمل و خط چشم جذابیتی فراتر به آن بیفزایید .

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *