قبلی
بعدی

مدل های آرایش تابستانی

تابستان فصلیست که آرایش صورت لایت یا غلیظ هر دو استفاده میشود و مناسب این فصل است. برای مهمانی های آخر شب یا رسمی استفاده از رژ لب های تیره یا قرمز طرفداران زیادی دارد و برای بیرون رفتن های عادی همیشه یک آرایش لایت در هوای گرم بیرون مورد استقبال قرار میگیرد. 

با آغاز فصل گرما و تاثیر حرارت بر پوست صورت و بدن باید تغییراتی در آرایش تابستانی خود بدهیم تا درصد موفقیت ماندگاری میکاپ بالا رفته و همچنین جذابیت ملایم صورت حفظ شود. 

بهترین آرایش برای فصل تابستان، آرایش هالیوودی است که بیشترین تاکید و تمرکز در آن متوجه لطافت و طراوت طبیعی پوست صورت بوده و سایر نواحی چهره به شکلی ملایم و با استفاده از رنگ هایی نزدیک به زمینه پوست آرایش می شود. در آرایش تابستانی باید تاثیر حرارت بر پوست صورت را در نظر گرفته و از لوازمی برای آرایش استفاده نمود که کمترین چربی و سنگینی را دارا می باشند. بهترین پیشنهاد برای پوشش دادن یکدست پوست، استفاده از کرم های ضد آفتاب دارای تناژ رنگی بوده که می تواند علاوه بر صاف و زیبا نمودن سطح پوست صورت، از اثرات زیان بار اشعه خورشید جلوگیری نماید. بنابراین بهتر است جهت آرایش تابستانی توجه خود را معطوف به کرم ضد آفتاب یا لیکوئیدهای سبک و ضد حساسیت معطوف نمائیم تا در اثر گرما و حرارت، زیرسازی پوست دچار خدشه نشود. همچنین استفاده از رنگ هایی نزدیک به رنگ پوست برای آرایش چشم و لب توصیه می شود.

رنگ های موجود در آرایش تابستانی باید ملایم و شیک باشد. این فصل مخصوص میکاپ هایی ملایم با درخشندگی متوسط است و چون بعد از لطافت پوست بیشترین تمرکز در ناحیه چشم هاست باید با استفاده از رنگ های تیره و جذاب، زیبایی چشم ها را تکمیل نمود. استفاده از رنگ های دودی، قهوه ای سوخته، زیتونی تیره، بلوطی و… در ناحیه چشم ها برای آرایش تابستانی توصیه می شود. همچنین رنگ هایی مانند هلویی، صورتی ملایم، بژ، کرم پودری، کالباسی ملایم و… برای آرایش تابستانی لب ها فوق العاده زیبا و چشمگیر است. همچنین می توان برای تست کردن رنگ های جدید رژلب در فصل تابستان به سراغ رنگ هایی مانند مرجانی نارنجی، صورتی مرجانی، قرمز آجری، کهربایی، صورتی میوه ای، قرمز لاله ای و… رفت. استفاده از این رنگ ها برای آرایش تابستانی لطافت و نشاط چهره شما را تکمیل خواهند نمود.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *