قبلی
بعدی

مدلهای جدید و محبوب مو سال

با شروع سال جدید خانم‌ها به دنبال لباس‌های مدل جدید، سبک‌های جدید آرایش و مدل‌های جدید مو هستند تا با نو شدن سال، ظاهر خود را نیز نو کنند. اما انتخاب مدل‌های جدید مو به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی‌توان یک نسخه را برای همه پیچید.

مدل لایه لایه بلند

مدل لایه لایه بلند را نمی‌توان جزو مدل‌های جدید مو دسته بندی کرد چون این مدل سال‌ها پیش محبوب و پرطرفدار بود. حالا مدل‌های لایه لایه بلند دوباره به دنیای مد و زیبایی بازگشته‌اند و شما می‌توانید برای ایجاد تنوع سراغ آن‌ها بروید. اگر موهای بلند شما آسیب دیده و دچار موخوره شده است و نیاز به کوتاه شدن و تقویت دارد اما نمی‌خواهید از قد موهای خود کم کنید مدل لایه لایه بلند بهترین انتخابی است که پیش روی شماست.

پیکسی زاویه دار از مدل‌های جدید مو

این روزها موهای خیلی کوتاه زنانه موسوم به پیکسی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند و خانم‌ها دوست دارند برای تنوع هم که شده آن را امتحان کنند. البته مدل پیکسی انواع مختلفی دارد، یک پیکسی زیبا با چتری‌های کوتاه قاب زیبایی برای چهره شما به وجود می‌آورد و آن را جذاب‌تر خواهد کرد. البته اگر صورت کشیده‌ای دارید و می‌خواهید آن را ظریف‌تر نشان دهید این مدل پیکسی انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود.

پیکسی بلند

اگر پیکسی کوتاه گزینه مناسبی برای شما نیست می‌توانید سراغ مدل‌های پیکسی بلند بروید. این مدل تطبیق پذیری بالایی دارد و بیشتر افراد می‌توانند آن را انتخاب کنند. قسمت جلو و بالایی این مدل مو به اندازه‌ای بلند است که می‌توان آن را پشت گوش‌ها قرار داد و حتی اگر کمی بلندتر باشد قابل بسته شدن هم خواهد بود. پس اگر دردسرهای موهای کوتاه را نمی‌پذیرید اما می‌خواهید موهای کوتاه پیکسی داشته باشید این مدل به عنوان یکی از مدل‌های جدید مو بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

مدل‌های جدید مو با چتری

این طور که به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۹ سال چتری خواهد بود و انواع مختلف چتری مد روز و محبوب خواهد شد. پس فرقی نمی‌کند چه مدل مویی را برای خود انتخاب کرده باشید، چتری زدن انتخابی مجزا و مستقل از آن خواهد بود. اگر بنا به نکاتی که در بخش قبلی بیان شد به این نتیجه رسیده‌اید که چتری زدن انتخاب درستی برای شما است و در این مورد مصمم هستید اما هنوز مدل چتری مناسب خود را پیدا نکرده‌اید در این بخش ما شش مدل متنوع را به شما معرفی خواهیم کرد که در این میان برای هر سلیقه و هر فرم صورت، یک انتخاب مناسب وجود دارد.

چتری بلند

این چتری‌های بلند مثل یک پرده از روی صورت شما کنار می‌روند و حالتی رمانتیک و جذاب به چهره شما می‌دهند. این چتری‌ها به همه می‌آیند و هر کسی با هر فرم صورت می‌تواند آن‌ها را امتحان کند. شما طبق سلیقه خود می‌توانید این چتری‌ها را از وسط باز کنید و یا به یک طرف بدهید، در هر دو حالت این کار باعث ظریف‌تر دیده شدن صورت می‌شود و به همین دلیل است که جزو مدل‌های محبوب چتری برای سال ۲۰۱۹ به شمار می‌رود. مزیت دیگر چتری‌های بلند این است که هر زمان حوصله حالت دادن به آن‌ها را نداشته باشید می‌توانید با سنجاق یا گیره چتری‌ها را بالای سر یا بغل گوش جمع کنید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *