قبلی
بعدی

لباسهایی که هیچوقت از مد نمی افتند+ عکس

بعضی از لباس ها هیچ وقت از مد نمی افتند و حتی بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و شما می توانید همیشه از آنها استفاده کنید

از زمانی که در دهه ۱۹۸۰ اولین بار خرید این پیراهن مد شد تاکنون هنوز هم از مد نیفتاده و برای ست کردن با لباس های مختلف کاربرد دارد. چه هوا گرم و چه سرد باشد خرید این پیراهن همواره جذاب است و همواره شیک و قابل ست شدن با هر نوع پوشیدنی می باشد.

پیراهن‌ها ی با طرح‌های گلدار و پارچه‌های نرم و گاهی کتانی استایلی است که نه تنها از مد نمی‌افتد بلکه روزبه‌روز هم بیشتر مد می‌شود!.

Related image

پیراهن رپ یکی از مهم‌ترین مدل‌های پیراهن است که باید حتما در کمدتان داشته باشید. چون این مدل در سر تا سر دنیا محبوب است، هیچوقت از مد نمی‌افتد و برای پوشیدن در هر مناسبتی هم مناسب است.

یک پیراهن اسپورت معمولا بالا تنه‌ای مثل یک تیشرت یا شومیز دارد؛ یعنی یقه‌دار است و دکمه میخورد. کمر آن نیز معمولا خیلی تنگ نیست. این مدل پیراهن بسیار کاربردی است و می‌توانید آن را در مهمانی‌ها بپوشید. برای فصل تابستان، سعی کنید جنس پارچه این پیراهن را نخی انتخاب کنید.

Image result for ‫لباسهایی که هیچوقت از مد نمی افتند‬‎

پیراهن ماکسی بلند، یکی از زیباترین مدل‌های پیراهن برای فصلی است که در آن تعداد زیادی مراسم عروسی و میهمانی‌های مجلل برگزار می‌شود! حتی اگر مراسم خاصی پیش رو ندارید، پیشنهاد می‌کنیم یک یا دو پیراهن ماکسی در کمدتان داشته باشید چون بسیار کاربردی است. مثلا برای مراسم‌های رسمی می‌توانید پیراهن ماکسی را با کفش پاشنه بلند ست کنید. برای مراسم‌های غیر رسمی و استفاده روزمره، می‌توانید آن را با بوت بنددار، کفش اسپرت و یک کت بلند ست کنید.این مدل لباس هرگز از مد نمی افتد

Related image

 نقش های حیوانات خنثی هستند  از رنگهایی مثل قهوه ای ، بژو سیاه تشکیل می شوند. فصلی نیستند و می توان آنها را با هر چیزی ست کرد همچنین به کمد لباس شما کمی جلوه می دهد.

Image result for ‫لباسهایی که هیچوقت از مد نمی افتند‬‎

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *