قبلی
بعدی

لاک آینه ای + عکس

طراحی ناخن روز به روز در حال پیشرفت است و لاک ناخن تنوع فوق العاده زیادی پیدا کرده که برای سلیقه ها, استایل ها, موقعیت ها و فصل های مختلف قابل استفاده اند. نسل جدید لاک ناخن را میتوان لاک های آینه ای یا کروم دانست که باعث میشوند ناخن های شما مانند آینه بدرخشند, این مدل لاک های ناخن حالت فلزی و براقی دارند که جذابیت خاصی به دستان خانم ها میبخشند.

طراحی ناخن با لاک کروم و ایجاد حالت آینه ای بر روی ناخن ها در بسیاری سالن های مخصوص طراحی و دیزاین ناخن انجام می شود. برای این کار معمولا از لاک ژل و پودر کروم استفاده می شود.

پودر کروم از لحاظ رنگ تنوع بسیار بالایی دارد و می توانید به سادگی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و از آن برای داشتن ناخن هایی زیبا و بسیار براق استفاده نمایید.

پودر کروم طلایی بر روی ناخن های نوک تیز و بلند حالت آینه ای خاص و زیبایی را ایجاد می کند و یک انتخاب مناسب برای مناسبت های ویژه خواهد بود.

طراحی با لاک آینه ای مد جدیدی است که به تازگی در بسیاری از سالن های زیبایی در حال انجام است و بسیاری از خانم ها از این سبک لاک ناخن استقبال میکنند. لاک آینه ای ناخن هایی درخشان و براق به شما میبخشند که حسابی جلب توجه میکنند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *