قبلی
بعدی

فاکتورهای انتخاب مدل ابرو چیست

انتخاب مدل ابروها تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد و زیبایی چشمان را دو برابر می کند . انتخاب صحیح شکل فرم دادن به ابروها در جوان تر نشان دادن چهره نیز بی تاثیر نیست و اگر انتخاب خوبی برای مدل ابروهایتان داشته باشید دیگر لازم نیست آرایش غلیظ داشته باشید .

انتخاب مدل ابرو بر اساس فاصله چشم و ابرو

 اگر فاصله چشم تا ابروی شما کم است بهتر است ابروی خود را نازک کنید تا فاصله بین آن ها زیادتر شود ، این کار به زیباتر شدن و باز شدن چهره تان کمک می کند.

 اگر فاصله چشم و ابروی شما زیاداست بهتراست ابروی خود را از بالا بردارید تا این فاصله کم تر شود. بهترین انتخاب مدل ابرو برای اینگونه چهره ها ابروی پهن است که کمک زیادی به زیباتر شدن چهره می کند.

انتخاب مدل ابرو بر اساس فاصله چشم ها

برخی از افراد چشمانی نزدیک به هم دارند اما می توانند با مدل دادن صحیح به ابروهایشان زیبایی چهره خود را بیشتر کنند طوری که فاصله چشمشان به نظر نرسد . ابروهای بلند و رو به بالا مناسب ترین نوع ابرو برای این افراد است و بدترین نوع ابرو برای آنان ابروهای تیز و نزدیک به هم است.

 افرادی که چشمانشان با یکدیگر فاصله دارد می توانند با نزدیک کردن تاج ابروها به یکدیگر این فاصله را تعدیل کنند و زیبایی چهره خود را دو چندان نمایند.

 مدل ابرو برای صورت بیضی

برای کسانی که صورت بیضی شکل دارند پیشنهادمان این است که مدل هشتی رو به بالا انتخاب کنید. برای فرم صورت بیضی ابروهایی داشته باشید که ۲/۳ به سمت گوشه‌های صورت و ترجیحا رو به پایین باشد تا چهره شما را نیز متناسب نشان دهد و ابروهای زیبایی داشته باشید.

مدل ابرو برای صورت مثلثی

یک مدل عالی برای کسانی که صورت مثلثی شکل دارند، ابروهایی رو به بالا و دنباله‌دار است ولی همیشه این ابروهای یکنواخت و ساده فرم صورت را بی حال و خسته نشان خواهد دارد.

مدل ابرو برای صورت گرد

به خانم‌هایی که صورت گرد دارند توصیه می‌کنیم هیچ وقت ابروهایشان را به صورت هلال آرایش نکنند و از این گردی صورتشان استفاده کرده و ابروی هشتی و یا رو به بالا انتخاب کنند تا صورتشان متناسب دیده شود و بهترین مدل ابرو با توجه به فرم صورت گرد را انتخاب کرده باشد.

مدل ابرو برای صورت کشیده

کسانی که صورت کشیده دارند برای انتخاب مدل ابرو متناسب با صورت باید ابروهای صاف انتخاب کنند و هیچ شکستگی هلالی فرمی نداشته باشد در این صورت بهترین مدل برای صورت کشیده است.

 مدل ابرو برای صورت قلبی

خانم‎هایی که صورتی با فرم قلبی دارند جزو خانم‌هایی هستند که انواع فرم‌های ابرو به جز ابروهای روبه پایین برای صورت آن‌ها مناسب است.

مدل ابرو برای صورت مربع

برای انتخاب مدل ابرو متناسب با صورت مربع باید توجه کنید که ابروهایی هلالی را انتخاب نکنید و ابروهایتان حالت دهید و رو به راه باشد و صورتتان متناسب دیده شود .

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *