قبلی
بعدی

علت بلاک شدن پیج در اینستاگرام| چگونه پیج را از بلاک خارج کنیم

 

بلاک  شدن یا همان Action block  در اینستاگرام موردی هست که ممکن است برای خیلی از شما پیش آمده باشد که وقتی پیج شما بلاک می شود شما با همین پیغامی مواجه می شوید  و تصویری مانند تصویر زیر می بینیدکه این به این معنی می باشد که اکانت شما بلاک شده است و این که چه مدت طول میکشد تا شما از بلاک خارج شوید به موارد متعددی بستگی دارد. که در این مقاله به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد :

وقتی پیج شما بلاک می شود در حالت عادی اینستاگرام به مدت ۲۴ ساعت کاربر را  از فعالیت هایی مانند فالو کردن ، لایک کردن، کامنت گذاشتن و…. محروم میکند که این بلاک شدن به صورت موقت می باشد your temporarily blocked.

  اما در بعضی از موارد هم ممکن است این مدت تا ۲ هفته طول بکشد. افرادی که در اینستاگرام صفحات کاری دارند به طور مثال صاحب سالن یا آموزشگاه زیبایی هستند  اگر دچار  این مشکل بشوند، نمی توانند کار خود را بخوبی انجام دهند و اطلاع رسانی و تبلیغات برای مشتریان خود داشته باشند. پس حل شدن مشکل بلاک اینستاگرام بسیار مهم میباشد.

حال اگر بخواهیم این سوال را مطرح نماییم که چرا این صفحات بلاک می شوند در یک جواب اجمالی وکلی می توان گفت به این دلیل است که اکثر فعالیت های آنها مغایر با قوانین اینستاگرام هستند که اینستاگرام سعی میکند جلوی این فعالیت های غیرقانونی کاربران را بگیرد. فعالیت هایی مانند موارد ذیل می تواند از جمله مواردی باشد که منجر به بلاک شدن پیج شما میشود :

بیش از حد فالو و انفالو کردن

محدودیت فعالیت های اینستا در بازه های زمانی یک ساعت برای فالو  و آنفالو کردن ۴۰ درخواست می باشد.که اگر بیشتر این فعالیت صورت گیرد منجر به بلاک شدن میشود.

بیش از حد لایک کردن*h2_end*

محدودیت فعالیت های اینستا در بازه های زمانی یک ساعت برای لایک کردن ۲۰۰ لایک میباشد.

*h2_start*زیاده روی در هشتگ گذاریها*h2_end*

محدودیت فعالیت در هشتگ ۳۰ هشتگ می باشد.

*h2_start*تعداد بالای دایرکت*h2_end*

محدودیت فعالیت های اینستا در بازه های زمانی یک ساعت برای دایرکت ۳۰ میباشد.

*h3_start*تکرار زیاد یک کامنت در پست ها*h3_end*

محدودیت فعالیت های اینستا در بازه های زمانی یک ساعت برای کامنت ها ۵۰ کامنت می باشد.

*h3_start* استفاده از ربات یا برنامه های افرایش فالور و لایک*h3_end*

استفاده از برنامه های خرید یا افزایش لایک و فالور یا استفاده از ربات هایی که توسط آنها می توانید فالورهایتان را افزایش دهید باعث بلاک شدن شما می شود که در این صورت اگر بلاک شوید مدت زمان بیشتری طول میکشد تا از بلاک شدن خارج شوید ،بنابراین به هیچ عنوان از برنامه های افزایش فالور استفاده نکنید.

*h3_start*ورود به اکانت اینستاگرام با دستگاه یا IP  مختلف*h3_end*

یعنی اگر شما با دستگاه یا آدرس IP متفاوتی وارد اکانتتان شوید، از طرفی نتوانید اس ام اس یا ایمیل تشخیص هویت را تایید کنید ، در این صورت اینستا شک می کند که ممکن است هکر باشید و شما را بلاک میکند.

*h3_start* ریپورت شدن اکانت (یعنی به هر دلیلی فالورها  از شما شکایت کنند)*h3_end*

*h3_start*گذاشتن پست های غیر اخلاقی*h3_end*

*h3_start*نقض قانون کپی رایت*h3_end*

علت این ارور اینستاگرام چیست و چگونه رعایت کنیم؟ شما چه اولین پست یا هزارمین پست خود را در اینستا اپلود کنید اگر این قانون را رعایت نکنید و مثلا بخواهید بدون مجوز یک موزیک ، ویدیو یا چیز دیگری که مالک آن نیستید را نشر دهید این قانون را نقض کرده اید که اینستا هم مخالف اینکار است و برای اینکار از ربات های خاصی استفاده میکند که این را تشخیص میدهند و شناسایی میکنند و دچار مشکل میشوید و اینستا ویدیو شما  را ریمو میکند.

*h3_start*ارسال پست های زیاد*h3_end*

  *h3_start*استفاده از فیلتر شکن*h3_end*

 با وی پی ان روشن وارد اینستاگرام نشوید چون دقیقا مثل این میماند که هر دفعه با یک آی پی وارد میشوید و اینستاگرام حدس میزند پیج شما هک شده و شما را بلاک  میکند.

*h3_start*منشن کردن زیاد پیج ها برای شرکت در مسابقه*h3_end*

منشن کردن بیش از حد در پست های دیگران منجر به بلاک شدن اکانت شما نیز میشود.

*h3_start*فول بن*h3_end*

فول بن full Bann، بن بدترین حالت بلاک در اینستاگرام میباشد که شما بنا به هر دلیل قوانین اصلی اینستاگرام را نقض کرده باشید ، اکانت شما محدود میشود طوری که متاسفانه هیچ راه برای بازگرداندن آن وجود ندارد حتی یوزرنیمی که برای اکانت در نظر گرفته بودید را هم بن میکند تا نتوانید اکانت جدید با یوزرنیم مشابه اکانت مسدود شده بسازید…

حال برای رفع بلاک شدن در اینستاگرام چه کارهایی باید انجام دهیم ؟

روش های مختلفی برای خارج شدن از بلاک وجود دارد. که ما در اینجا چند روش را حضورتان معرفی میکنیم :

  • از یک دیتای دیگر استفاده کنید چون اینستا آی پی شما را بلاک کرده نه اکانتتان را ..پس از یک موبایل دیگر استفاده کنید
  • از اینستا بخواهید شما را رفع بلاک کند .. خب این به چه معناست؟ یعنی اینکه بلافاصله بعد از دیدن پیام اکشن بلاک روی صفحه گزینه Tell us را هم میبینید که زدن روی این کلید یعنی درخواست رفع بلاک…
  • فرستادن گزارش به اینستاگرام : از قسمت تنظیمات پیج و گزینه report problem گزارشی برای قسمت پشتیبانی اینستا (به انگلیسی ) بفرستید مبنی بر اینکه مرتکب خطایی نشده اید تا اینستا هم بعد از شناسایی شما را رفع بلاک کند.

جمع بندی :

همانطور که ملاحظه کردید در این مقاله در رابطه با انواع و علت های بلاک شدن و محدودیت های اینستاگرام صحبت کردیم امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را بکنید تا دچار محدودیت نشوید بخصوص کسانی که دارای کسب و کار در این شبکه اجتماعی هستند.

 

 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *