قبلی
بعدی

عطرهای مورد علاقه خاندان سلطنتی

ملکه الیزابت

ملکه الیزابت علاقه خاصی به گل‌ها دارد و گفته می‌شود که میخک گل محبوب او است. شایعاتی هست که عطر White Rose عطر مورد استفاده ملکه الیزابت است چون این عطر یک عطر ادویه‌ای با رایحه گل است که رایحه میخک را هم در خود دارد. این عطر از برند Royal Arms است که یک عطر کلاسیک محسوب می‌شود و همزمان با تولد ملکه انگلستان یعنی در سال ۱۹۲۶ تولید شده است. نسخه دایاموند این عطر یک نسخه اختصاصی با نسخه‌های محدود است که ترکیبی دلپذیر از رایحه رز، یاسمن و بنفشه را در خود دارد.

پرنسس دایانا

همیشه یکی از آیکن‌های مد و زیبایی انگلستان بوده و هست. او از عاشقان عطر و ادکلن بود و مجموعه‌ای از عطرهای مورد علاقه خود را داشت. یکی از این عطرها، عطر ۲۴ Fabourg از برند هرمس است که توسط موریس راسل در سال ۱۹۹۵ ساخته شد و رایحه‌ای قوی از عطرهای گل و میوه را در خود دارد. او در روز عروسی خود از عطر Quelques Fleurs استفاده کرد که یک عطر گل با رایحه‌های مریم، رز و یاسمن است. گفته می‌شود زدن عطر زیاد باعث لک شدن لباس عروسی او شده بود و در روز عروسی او تمام مدت تلاش می‌کرد تا این لکه را مخفی کند.

پرنس هری

پرنس هری جزو طرفداران عطر Terre d`Hermes است. این عطر یک عطر ادویه‌ای خاص با رایحه ای تر و تازه است که نوت اولیه آن را رایحه مرکبات تشکیل می‌دهد اما نوت اصلی آن ادویه‌ای است و در نوت پایه آن می‌توانید رایحه‌های خاکی و چوبی را احساس کنید.

کیت میدلتون

کیت میدلتون همان طور که به لباس‌های استایل خانمانه و سطح بالا علاقه دارد عطرهایی با این ویژگی‌ها را هم ترجیح می‌دهد. او مثل بیشتر خانم‌ها تنها به یک عطر محدود نیست و مجموعه‌ای از عطرهای مورد علاقه خود را دارد. یکی از این عطرها، عطر Dior Dune است که پیش از ازدواجش از آن استفاده می‌کرده اما پس از آن عطر Vintage  Gardenia از برند جو مالونه را مورد استفاده قرار می‌دهد. او در روز عروسی خود از رسوم معمول سر باز زد و به جای عطرهای سلطنتی از عطر White Gardenia Petals از برند انگلیسی ایلومینیوم استفاده کرد.

مگان مارکل

مگان مارکل از علاقمندان به عطر است که مجموعه‌ای گسترده از عطرها را در اختیار دارد. او قبلا گفته بود: “عطرها محبوب‌ترین چیز در زندگی من هستند در حدی که اگر عطر زدن را فراموش کرده باشم به خانه برمی‌گردم و عطر می‌زنم.” عطر Cote d`Azur از برند Oribe و عطرهای Wild Bluebell و Wood Sage & Sea Salt از برند جو مالونه جزو عطرهای محبوب این عضو جدید خاندان سلطنتی هستند. جالب است بدانید که در روز عروسی مگان و هری، برند Floris London یک عطر اختصاصی برای این زوج طراحی کرده بود که یک عطر مرکباتی تروتازه با رایحه مدیترانه‌ای بود.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *