قبلی
بعدی

سبک آرایش ادل

ادل خواننده مشهور انگلیسی آرایشی مثال زدنی دارد که مورد علاقه همگان است. جالب است بدانید که چهره واقعی ادل ورای این ظاهر آرایش کرده است. اگر چه طرفداران ادل او را به خاطر صدای منحصر به فردش دوست دارند اما خط چشم او نیز هواداران زیادی دارد.

بخشی از آرایش جادویی ادل به خط چشم دنباله دار یا چشم گربه ای او برمی گردد. به گزارش پرشین وی اگر قصد مشخص جلوه دادن خط چشم دارید، بهتر است از خط چشم مایع و یا ژله ای استفاده کنید. اگرچه دقت بیشتری می خواهد ولی نتیجه مشابهی با مداد به دست نمی آید. اگرچه مهارت در این خط چشم کمی مشکل است ولی آموزش های زیادی در سطح اینترنت برای این مدل خط چشم وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

اگرچه ادل در برخی مواقع از رژلب قرمز تند استفاده می کند ولی عموما او به سایه رنگ های خنثی بسنده می کند. با این روش، چشم های او در مرکز توجه واقع می شود.

این مورد نیز یکی دیگر از چیزهایی است که در نظر اول توجه نکردید، ولی اگر نگاه دقیق تری کنیدمتوجه خواهید شد که روی رژگونه وی کار شده است. او از رژگونه ای با ته رنگ های غیر قابل ملموس استفاده کرده و کاملا برای او کارساز بوده است. شما نیز می خواهید رژگونه روی صورت شما تاثیربگذارد ولی در عین حال به نحوی باشد که کسی متوجه نشود. رژگونه های کرمی در رنگ صورتی هلوییانتخاب خوبی برای تقلید از او است.

مژه ها در آرایش ادل الگوی بیرونی دارند. او معمولا ریمل را به سمت قسمت بیرونی مژه ها متمرکز می کند. برای این مدل مژه، لازم است از یک ریمل حجم دهنده و یا حتی مژه مصنوعی استفاده کنید.

او برای پوشاندن پوستش از کرم­ پودرهای ابریشمی و مات استفاده می­ کند که پوشش یکنواختی دارد و تناژ پوستش را گرم تر نشان می دهد.

ادل برای آرایش لب­ها دو الگو دارد، یا رنگ های کمرنگ شبیه رنگ پوستش را انتخاب می­کند یا قرمز آتشین. او از آرایش های عجیب و غریب و استفاده از رنگ های تند در صورتش اجتناب می­کند و تقریبا همیشه ساده و زیباست.

مدل موهای ادل،  از مهمترین فاکتورهای زیبایی و منحصر به فرد بودن استایل اوست،  یکی از  چیزهایی که آرایش ادل رو خاص می کنه موهای پف کرده اش است که تقریبا همیشه یک مدله و همه ادل رو با موهای بالا جمع شده پف دار و خط چشم گربه ایش می­شناسند.  مدلی که با صورت و اندام او کاملا هماهنگ است و زیباییش را دوچندان می­کند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *