قبلی
بعدی

سام اصغری : ترجیح می‌دهم همسرم عکس‌های برهنه پست نکند

سام اصغری اعتراف کرد ترجیح می‌دهد همسرش بریتنی اسپیرز عکس‌های برهنه پست نکند، منتقدان  او را به به باد انتقاد گرفتند و او گفت: «من کی هستم که کسی را کنترل کنم؟»

سام اصغری از حق بریتنی اسپیرز برای ارسال عکس های سلفی برهنه حمایت کرد – در حالی که اعتراف کرد که او واقعاً از اشتراک گذاری عکس ها خوشش نمی آید.

فراز و نشیب های بریتنی اسپیرز در طول سال ها

دانش‌آموز ۲۸ ساله ای در روز جمعه ۱۶ دسامبر از طریق استوری اینستاگرام خود نوشت: «تنها شخصی در جهان که برای ارسال چنین چیزهایی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد». بیشتر عمر زیر میکروسکوپ بوده و تحت کنترل بوده است.»

واکنش او به عکس های برهنه بریتنی اسپیرز  در پاسخ به مجموعه‌ای از عکس‌هایی بود که خواننده ۴۱ ساله در اینستاگرام در روز پنجشنبه ۱۵ دسامبر منتشر کرد. برنده گرمی چندین عکس برهنه را با موهایش یا ایموجی‌هایی که سینه‌هایش را پوشانده بودند به اشتراک گذاشت.این عکس‌ها بحث‌های زیادی را در بخش نظرات برانگیخت و برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی پیشنهاد کردند که اسپیرز خودش این تصاویر را پست نکرده است. دیگران از ستاره پاپ دفاع کردند و یکی از طرفداران نوشت: «لطفا آسیبی که او متحمل شد را به خاطر بسپارید. اگر این به او کمک می کند تا با آن کنار بیاید، اجازه دهید او را کنار بیاورد. او همه را مجبور کرد که برای او تصمیم بگیرند، این روش او برای گفتن آنهاست و او می تواند آنچه را که می خواهد انجام دهد و پست کند.”

 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *