قبلی
بعدی

رژلب مناسب برای هر فصل

همه‌ ما نیاز داریم هر از چند گاهی ظاهر خود را تغییر دهیم و چاشنی تنوع را به شکلی وارد زندگیمان کنیم. تغییر فصول با تغییر رنگ محیط و لباس‌هایی که می‌پوشیم زمان بسیار خوبی برای انجام یک تغییر متناسب بر رنگ رژلب‌هایی که مدت‌هاست استفاده کرده‌ایم خواهد بود.

در فصل با طراوت و زیبای بهار باید از روشن ترین و شادترین رنگ رژ لب ها استفاده کنید مانند رژ لب های سرخابی, گلبهی, کالباسی  و نارنجی و قرمز البته رژ لبی که انتخاب میکنید باید با رنگ پوست تان همخوانی داشته باشد.

تابستان فصل گرماست و باید از رژلب هایی با رنگ هایی غنی تر از رنگ های پاییز و زمستان استفاده کنید. رژلب های آلبالویی، بلوطی، صورتی پررنگ برای این فصل مناسب است. برق لب های بی رنگ هم در این فصل جذاب است و تضاد بی نظیری را با پوست برنز شما ایجاد می کند. در انتخاب رنگ رژلب باید به رنگ پوست و رنگ چشم هایتان هم توجه کنید. ممکن است رژلبی برای شما مناسب باشد اما برای خانم دیگری به آن اندازه خیره کننده نباشد. برق لب هم یکی دیگر از گزینه های ساده ای است که در فصل تابستان مناسب است 

در فصل پاییز باید از رژلب های مایل به طلایی استفاده کنید که برای بیشتر خانم ها با رنگ های مختلف پوست مناسب است. در این فصل می توان از رژلب هایی با رنگ نارنجی مایل به زرد، مسی، تن های برنز، قهوه ای، قرمز تیره و رنگ های تند استفاده کرد. تمام این رنگ ها از مشتقات هم هستند و برای فصل پاییز مناسبند.

زمستان فصل سرما و رنگ های سرد و بی روح است اما وقتی رنگ های سرد رژلب به صورت براق روی لب هایتان قرار می گیرد، متعجب زده تان می کند. این رژلب های براق بسیار جذاب تر از وقتی هستند که به صورت مات استفاده می شوند. رژلب صورتی براق رنگ جذابی است وقتی کمی قهوه ای هم به آن اضافه شود. رنگ های رژلب بنفش تیره مایل به بژ رنگ های زیبایی برای فصل سرما هستند. رژ لب های براق و تیره مناسب فصل سرد زمستان هستند

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *