قبلی
بعدی

رنگ مو مناسب پوستهای تیره چیست

رنگ مو برای پوست سفید با رنگ مو برای پوست سبزه متفاوت هستند و بهتر است قبل از انتخاب رنگ مو ابتدا رنگ و تن پوست خود را تشخیص دهید و سپس از بین رنگ موهای متناسب با پوست خود رنگ مویی مناسب را انتخاب کنید.

رنگ مو تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت چهره و موها دارد بنابراین بهتر است خانم ها در انتخاب رنگ موی خود حساسیت لازم را به خرج دهند و رنگ مویی را برای رنگ کردن موهایشان انتخاب کنند که با رنگ پوست و رنگ موهای آن ها مطابقت بیشتری دارد

Image result for ‫رنگ مو مناسب پوست تیره‬‎

در هنگام انتخاب رنگ مو، در نظر گرفتن رنگ چشم، و رنگ پوست نیز مهم است! انتخاب یک رنگ موی نامناسب می تواند چندین سال به سن واقعی شما اضافه کند. بنابراین مهم است که یک آرایشگر خوب پیدا کنید تا به شما کمک کند با توجه به رنگ پوست و چشمتان بهترین رنگ مو را انتخاب کنید.

رنگ پوست سبزه به دو گروه پوست سبزه معمولی و پوست سبزه تیره تقسیم می شوند که رنگ موهای روشن برای هر کدام از این رنگ پوست ها متفاوت هستند. اگر پوست شما سبزه معمولی است می توانید موهایتان را با کمک رنگ موهای قرمز قهوه ای روشن و بلوند روشن و شاه بلوطی روشن رنگ بزنید.

رنگ موی بلوند مایل به زیتونی نیز می تواند برای خانم ها با رنگ پوست سبزه انتخاب مناسب و ایده آلی باشد.

رنگ مو با هایلایت روشن نیز از انواع رنگ موی مناسب برای پوست سبزه است و خانم هایی که تمایل ندارند رنگ موهای خود را به کلی تغییر دهند می توانند از این هایلایت روشن برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند.

Related image

اگر چشم های شما قهوه ای تیره، سیاه یا فندقی است،  و پوستی نسبتا تیره از رنگ مشکی، قهوه ای متوسط یا قهوه ای طلایی استفاده کنید. رنگ شرابی یا قهوه ای مایل به قرمز، باعث بهبود رنگ طبیعی پوستتان می شود. اگر چشم های شما فندقی، آبی یا سبز و رنگ موی طبیعی شما قهوه ای روشن تا بلوند متوسط است، هایلایت های روشن یا طلایی اضافه کنید، یا یک رنگ خرمایی متوسط گرم انتخاب کنید.

اگر رنگ زمینه پوستتان گرم است، رنگ هایی را انتخاب کنید که یک پرده تیره تر از رنگ پوستتان بوده و ته رنگ گرم داشته باشند، مانند برنزی یا کاراملی. موهایتان را طلایی بسیار روشن نکنید، زیرا ممکن است در نهایت موهایتان نارنجی بنظر برسد. اگر رنگ زمینه پوستتان سرد است، از خاکستری روشن، رنگهای قهوه ای سرد یا کبود استفاده کنید، و از رنگ های مسی، قهوه ای مایل به قرمز، یا هر نوع رنگ طلایی استفاده نکنید.

Related image

قهوه ای مایل به قرمز، شرابی یا بادمجانی نیز رنگ طبیعی پوستتان را بیشتر نمایان می کنند. اگر چشم های فندقی، آبی، یا سبز دارید، قهوه ای روشن و بلوند متوسط، عالی خواهد بود. از بلوندهای خاکستری یا شنی استفاده کنید، و از رنگ های طلایی بپرهیزید. اگر چشم هایتان آبی یا سبز و مویتان بطور طبیعی بلوند است، از یک بلوند خنثی یا شنی استفاده کنید، یا خرمایی روشن بدون گرمی زیاد انتخاب کنید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *