قبلی
بعدی

رنگ مو سامبره چیست و نحوه انجام آن

سامبره، ملایم تر و ظریف تر از آمبره است و ترکیب رنگ تیره و روشن در آن بهتر انجام می شود تا جلوه طبیعی تری را به مو ببخشد. در انتهای مو لایت هایی خواهیم داشت که با طیف ظریفی از تیرگی های سه بعدی ترکیب شده است. اما سامبره کمی جدیدتر از روش آمبره بوده و ترکیبی از روش آمبره و بالیاژ است .در این روش همچون روش آمبره رنگ تیره از ریشه ها شروع و هر چه به ساقه میرسیم رنگ روشن تر می شود با این تفاوت که این تغییر روشنایی ملایم تر صورت می پذیرد. 

Image result for ‫رنگ مو سامبره چیست‬‎

سامبره یعنی انتقال اندک و ملایم رنگ از ریشه مو به سمت نوک موها. تقریبا نوعی آمبره ی ملایم است. سامبره تضاد رنگی خیلی کمتری را میان ریشه و نوک موها ایجاد می کند و از طرفی به قدری رنگ دارد که موها را متفاوت و جذاب نشان دهد. رنگ کردن مو باید خیلی تدریجی تر و یکپارچه تر از آمبره باشد. می توانید موها را فر یا مواج کنید تا رنگ ها باهم ترکیب شوند و ظاهری طبیعی به خود بگیرند.

برای جلوگیری از اختلاف بخش پایینی و بالایی موها بهتر است رنگ هایلایت را از بین رنگ هایی که به رنگ موی اصلی شما نزدیک تر است انتخاب کنید.

 رنگ مو سامبره زیبایی و جذابیت خاصی دارد و شما می توانید از این مدل رنگ موی خاص و شیک برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

توجه داشته باشید که مدل رنگ موهای آمبره و سامبره تقریبا مشابه یکدیگر هستند و بهتر است شما قبل از انتخاب این مدل رنگ موها ابتدا با تفاوت بین آن ها آشنا شوید سپس با توجه به سلیقه شخصی خود مدل رنگ مو فانتزی شیک و زیبایی را از بین این مدل رنگ موهای خاص و جذاب برای رنگ کردن موهای خود انتخاب نمایید.

 

یک تفاوت دیگر که می تواند سامبره را از آمبره متمایز کند در این است که خط­های روشن در نوک مو را می­توان تا نزدیک ریشه ادامه داد که البته این روند کاملا سلیقه ای است.

در انتخاب مدل رنگ موی خود حساسیت و دقت لازم را داشته باشند و رنگی را برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنند که با رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری آن ها مطابقت داشته باشد.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *