قبلی
بعدی

رنگ لاک مناسب تابستان+ عکس

لاک صورتی

“لاک صورتی روشن”،رنگی از طیف صورتی که حتما این آن را دوست دارید. اکثر دختر‌ها یک رنگ از طیف رنگ‌های صورتی را در بین لاک‌هایشان دارند. رنگ لاک صورتی یک رنگ بهاره و تابستانه است

Related image

 لیمویی

رنگ زرد از آن دسته رنگ‌هایی است که زیر آفتاب حسابی حال‌تان را جا می‌آورد. تصور کنید این لاک لیمویی براق با یک ست سبز روشن، چه حس و حال خوبی برای یک عصر تابستانی شما می‌سازد. این رنگ با لباس‌های گلدار هم هماهنگی خوبی دارد

زرد

لاک زرد رنگی شاد و پرانرژی است. لاک زرد، رنگی درخشان و گرم برای تابستان هست. انتخاب این رنگ برای لاک ناخن و پوشاک بیانگر نیروی درونی بالای هر فرد است.

یاسی
این رنگ یاسی ملایم با الهام از گل‌های لیلیوم ساخته شده است. اگر شما به استفاده از رنگ‌های روشن ملایم در این فصل ساده علاقه دارید، این لاک را هم به سبد خریدتان اضافه کنید.

Related image
فیروزه‌ای
در دنیای لاک‌های تند تابستانی همیشه رنگ‌هایی مثل نارنجی، زرد، قرمز و. . . حضور داشتند اما امسال تابستان می‌توانید فیروزه‌ای براق و چشمگیر را تجربه کنید.

طوسی “لاک طوسی”، رنگی خاص در بین تمام‌رنگ‌های لاک است. رنگی که شاید کمتر کسی سراغ آن برود. فقط افرادی که سلیقه‌ی خاصی در “مد و پوشاک” دارند، آن را انتخاب می‌کنند.

سبز روشن
برای بهار وتابستان، به هیچ وجه رنگ‌های تند را پیشنهاد نمی‌کنیم مثلا برای سبز، سراغ این سبز روشن و آرامش‌بخش بروید.

Image result for ‫لاک آبی‬‎

آبی

رنگ‌های تیره مانند آبی تیره و یا سورمه‌ای به رنگ پوست‌های خیلی روشن سازگاری خوبی دارد. رنگی آرام‌بخش، که در طیف‌های مختلفی وجود دارد. 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *