قبلی
بعدی

رنگ لاک مناسب بهار + عکس

رنگ لاک های این فصل لطیف و ملایم هستند. رنگ های تند و جیغ زمستانی و پاییزی را کنار بگذارید و لاک های رنگ روشن را برای هوای گرمی که در پیش رو داریم استفاده کنید

بهار و تابستان فصل رنگ های جذاب و دلنشین هستند. از صورتی و مرجانی گرفته تا زرد و سبزی که شاید هرگز نتوانید آن را آنطور که دوست دارید در استایلتان استفاده کنید. اما لاک ناخن، بهترین فرصت را برای امتحان کردن رنگ های خاص به شما می دهد.

لاک های بی رنگ از صورتی کم رنگ گرفته تا کرم مات در شکل های مختلفی وجود دارند. اما برای بهار امسال این رنگ ها کمی گرم تر هستند چون با رنگ پوست شما ترکیب می شوند و انگشت ها را بلندتر نشان می دهند.

Image result for ‫رنگ لاک مناسب بهار‬‎

صورتی رزی یک رنگ کلاسیک آزموده و به اثبات رسیده است که برای همه مناسب است. یک تون صورتی برای ناخن های دست و تون دیگری هم برای ناخن های پا استفاده کنید تا یک ترکیب دخترانه بی نقص برای فصل بهار بوجود آورده باشید

لاک های آبی و مشکی را کنار بگذارید و از رنگ لاک خاکستری برای فصل بهار استفاده کنید.

Image result for ‫رنگ لاک مناسب بهار‬‎

لاک های بافتی مثل ماسه ای و اکلیلی را باید روی لاک بیس زد. زمانی که نمی خواهید برای طراحی ناخن به آرایشگاه بروید می توانید با این مدل لاک ها خودتان این کار را انجام دهید. فقط کافی است یک لایه لاک بیس بزنید و از روی آن یک لایه لاک ماسه ای یا کلیلی بزنید.

لاک گرانیتی این لاک به رنگ نارنجی – قرمز روشن و شاد است. لاکی قرمز با دانه‌هایی به رنگ توت فرنگی که یادآور بهار پر طراوت است.

Related image

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *