قبلی
بعدی

رازهای زیبایی زنان مصری چیست

زیبایی زنان مصری با گیاهی پرخاصیت که امروزه استفاده از آن بسیار گسترده شده است حفظ و تقویت می شده گیاهی به نام آلوئه ورا که دانستن فواید و خواص آن برای سلامتی بدن و پوست و مو نیاز است 

این گیاه یکی از موثرترین نسخه های درمان سوختگی و بریدگی است.

آلوئه ورا بالغ بر ۲۰۰ فیتوکیمیکال فعال مثل آنزیم آمینو اسید ،ویتامین ،مواد معدنی و پلی ساکارید است که جذب مواد مغذی را بالا میبرد.

مطالعات مجله ی سلامتی براین مضمون است که آلوئه ورا یک ضد قارچ ،ضدویروس و ضدباکتری قوی است و به سیستم ایمنی کمک و سموم بدن را پاکسازی می کند.

آلوورا حاوی زیادی آنزیم آمیلاس لیپاس است که هضم را تسهیل می دهد ، چربی و مولکول های شکر را تجزیه و التهاب را کاهش میدهد.

آلوورا حاوی ویتامین ۱۲ب است که در تولید سلول های خونی نقش دارد همچنین آلوورا ویتامین آ ،ب۱ و فولیک اسید دارد.

آلوئه ورا حاوی ۲۰نوع امینو اسید است سالیسیلیک اسید جایگزین خوبی برای آسپرین است که با باکتری ها و تورم مبارزه می کند.

آلوورا حاوی مواد معدنی همچون آهن، پتاسیم، کلسیم ،مس، سیلینیوم ،منیزیم و منگنز است و متابولیک را بالا میبرد.

این گیاه خون را پاکسازی می کند و بسیار مفید است و در پاکسازی کبد و کلیه ها و مثانه و طحال استفاده می شود و در درمان یبوست مشکلات گوارشی روده درد مفاصل بسیار موثر است.

ماسک بدن به سبک مصری:

یک مشت نمک دریا، یک کاسه کوچک شیر و ۴ قاشق غذاخوری روغن کنجد. این ترکیبات رو کامل باهم مخلوط کنید و روی پوست یدن به خوبی برای چند دقیقه ماساژ بدین و بلافاصله با آب گرم بشورین. در این ماسک درمانی نمک دریا علاوه بر آب رسانی به پوست، باعث نرم شدن بافت شاخی پوست و تغذیه کردن پوست با انواع مواد معدنی میشود. شیر و روغن کنجد باعث افزایش تقسیم سلولی و نو شدن سلول های پوستی و افزایش الاستیسیته (حالت کشسانی) پوست می شود

سینوهه پزشک مخصوص فرعون در کتاب خود می گوید راز زیبایی زنان مصر در زمان فرعون به خصوص زنانی که همسران درجه یک فرعون بودند بسیار پیچیده می باشد . اما امروزه این راز و رمز تا حدود زیادی فاش شده که گوشه ای از آن را برایتان بازگو می کنیم . 
تمام زنان فراعنه روزانه ۱/۵ لیتر از آب نیل می نوشیدند .

این کار را به صورت خرافی انجام می دادند .اما علت اصلی این بود که آب نیل دارای درصد قلیایی بالایی بود و آب های قلیایی خاصیت شفابخشی و جوان سازی دارند زیرا تمام سلول ها را شستشو می دهند و کلیه ی بیماری ها را تحت الشعاع قرار می دهند و باعث بهبود وضعیت ظاهری پوست و مو نیز می باشند و این زنان با همین عمل وضعیت داخلی و بیرونی خود را تغییر داده و بسیار جوان تر و شاداب تر می شدند . 
دوم اینکه هر یک از زنان مصر ساعتی در روز را در اهرام سپری می کردند ظاهراً برای رسیدن به تمرکز و صد در صد برای آرامش بیشتر در هنگام حضور پیش فرعون ، خاصیت اهرام را بسیار شنیده اید ولی یکی از عجایب جالب در مورد این مکان ها انباشت انرژی در بعضی نقاط آن می باشد و این مکان ها به علت داشتن مغناطیس بیشتر مملو از انرژی بوده و حضور هر شیء یا شخصی در این مکان ها باعث جذب انرژی توسط آن فرد می شده پس این زنان هر روز از این دو راه بیشترین انرژی موجود در هستی را جذب می کردند و علت جوان ماندنشان از طریق متافیزیک به راحتی قابل درک می باشد . 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *