قبلی
بعدی

درباره داستان برند لاگوست چه می دانید

بعد از گذشت هشتاد سال لاگوست به نامی آشنا بدل گشته که در بین طرفدارانش بسیار محبوب است. این برند در این سال‌ها توانسته است که جایگاه ویژه‌ای در بین تولید کنندگان پوشاک بدست آورد.

عشق به بازی، عطش نوآوری و ظرافت مخصوص فرانسوی ترکیباتی است که می‌توان برای بیان این برند فرانسوی به کاربرد. برندی که همواره یادآور بنیانگذار خود رنه لاگوست است. این تنیس باز فرانسوی با تولید محصولات خود انقلابی در شیوه پوشش روزمره مردم در آن دهه‌ها ایجاد کرد.
در تب و تاب دهه ی بیست زندگی اش، تنیس باز جوان و با استعداد رنه لاگوست ده سال پیش از آنکه به نماد یک برند موفق بدل گردد، با بازی خیره کننده و جوانمردانه توجه ها را به خود معطوف کرده بود.

دو شخصیت به نام رنه لاگوست و آندره ژیلر در سال ۱۹۳۳ در کشور فرانسه، کمپانی لاگوست را راه انداز ی کردند. معنی لاگوست اصلی و ضروری می باشد. این شرکت در ابتدا به تولید لباس تنیس پرداخت و برای تبلیغات خود یک لگو با شکل کوریکودیل رل طراحی نمود که در زمینهای تنیس از آ« استفاده می کردند. همچنین لاگوست این کوریکودیل را بر روی لباس های تنیس چاپ میکرد و ادعا می کرد که اولین شرکتی است که نام و لوگوی خود را بر روی محصولاتش چاپ می کند. پس از آن به تولید لباسهای گلف و قایقرانی نمود.

در سال ۱۹۵۱ لاگوست به محصولات خود تنوع زیادی را وارد کرد و به جای لباس های سفید تنیس به تولید لباسهای رنگی تنیس رو آورد. یک سال بعد شعار «نماد موفقیت یک ورزشکار شایسته» را تبلیغ کرد که بر روی ذائقه ثروتمندان بسیار تاثیر گذاشت و لاگوست را به یکی از برندهای معروف جهان تبدیل نمود. 

در سال ۱۹۶۳ پسر رنه لاگوست یعنی برنارد لاگوست به سمت مدیرت آن رسید و پس از آن موفیقت و پیشرفت بسیاری را برای شرکت به همراه آورد. با تغییر مدیریت در عرصه های دیگر از جمله عطر و ادکلن ، عینک، کفش های تنیس و پیاده روی، ساعت مچی و انواع کالاهای چرمی نمود. به مدت ۴۳ سال از سال ۱۹۵۰ شرکتی امتیاز انحصاری فروش محصولات این کمپانی در آمریکا را در اختیار داشت که نامش ایزودلاگوست بود و پس از گذشت این دوره لاگوست توانست مجدد فروش و اختیار فعالیت در آمریکا را در اختیار خود به صورت انحصاری بگیرد. تایگر رقیب لاگوست محسوب می گردید که به جای لوگوی کروکودیل یک ببر در آن نشانده بود. 

سال ۲۰۰۵ ادکلن جدیدی توسط لاگوست که نشاط آور و میوه ای محسوب می شد به بازار عرضه کرد. این عطر از گوجه فرنگی، مرکبات، فلفل، چوب جنگلی ترکیب شده بود که به گونه ای بود که برای تمام سنین قابل استفاده بود از همین رو به عنوان گوهر لاگوست معروف شده بود و در اروپا به نسبت پر فروش گردید. فعالیتهای این شرکت در تولید بسیاری از محصولات از جمله عطر پوشاک و کیف و کفش چرمی در جهان پر فروش گردید و طرفداران بسیار را ازآن خود کرد.

این محبوبیت از زمانی که کریستوف لمیر به امر طراحی درین شرکت پرداخت افزایش یافت زیرا که باعث دید بهتر و مدرن تری به محصولات این شرکت شود.

این برند با ورزشکاران بسیار وارد قرارداد شده است که بیشتر آنها در رشته تنیس هستند که از آن قهرمانان به اندی رادیک آمریکایی، ریچارد گسکت فرانسوی و «استانیسلاس واروینکا» می توان اشاره کرد.

فروش الکترونیکی این برند از سال ۲۰۰۷ در بازار آمریکا آغاز شد و به شرکتهای بسیار امتیاز فروش محصولت خود را داده است به طور مثال تولید و فروش جهانی کیفهای لاگوست و محصولات چرم خود را به شرکت سامسونت داده است.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *