قبلی
بعدی

درباره برند لاکچری ایتالیایی فندی

کمپانی ایتالیایی فِندی از برندهای لاکچری صنعت مُد و فَشِن می باشد و در سال ۱۹۲۵ میلادی در رم ایتالیا تاسیس شد. این برند در زمینه های تولید کیف و کفش، عطر، لوازم چرم فعالیت می کند. بیشتر عاشقان مُد، فِندی را به خاطر کیف دستی های زنانه از جمله Baguette و البته محصولات خز آن می شناسند.

خانه کوچک مد فِندی پس از ازدواج Edoardo Fendi و Adele Casagrande به یک کمپانی بزرگ تبدیل شد و آن را در رم ایتالیا تاسیس کردند. در ابتدای کار این برند به تولید و فروش وسایلی که از خز ساخته شده بودند می پرداخت و به مرور وارد سایر حوزه های مُد و فَشِن شد. از سال ۱۹۴۶ دختران ‏Adele و ‏Edoardo در این صنعت حضور پیدا کردند و هر کدام توانستند کمک شایانی به رشد این برند لوکس ایتالیایی کنند.

خطوط مُد فندی در دهه های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ گسترش پیدا کرد. این خطوط شامل طراحی لباس های مردانه، جین، هدایا، عینک وعطر و ادکلن می باشد.

یکی از پر طرفدارترین تولیدات این برند از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۵ با همکاری Silvia Venturini ارائه شد. طراحی کیف دستی که به زیر بازوان می رسید، این طراحی که بالغ بر ۶۰۰ ورژن مختلف دارد، به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد. همچنین سال ۲۰۰۵، سال افتتاح پلازا فندی در رم بود.

عطر و ادکلن های برند فندی – Fendi

اولین عطر فندی برای بانوان در سال ۱۹۸۵ و اولین رایحه آقایان آن در سال ۱۹۸۸ ارائه شد.
مجموعه ای از رایحه ها در دهه های ۱۹۹۰ و قرن بیست و یکم به همراه عطر محبوب این برند (Fan di Fendi) عرضه شد.جدیدترین عطر فندی در سال ۲۰۱۵ معرفی شد.
 از دیگر عطر، ادکلن، ادوپرفیوم و ادوتویلت های محبوب و پر طرفدار این برند می توان به Fendi Uomo, Palazza Fantasia Fendi و Fan di Fendi اشاره کرد.

و همچنین طراحان و عطرسازان معروفی که با این شرکت همکاری داشته اند می توان Christine Nage, Jacques Cavallier, Thierry Wasser, Jean Guichard و Delphine Lebeau را نام برد.

فندی در حال حاضر بیش از ۱۶۰ بوتیک در ۲۵ کشور جهان دارد.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *