قبلی
بعدی

جنیفر لوپز از رنگ غیرمنتظره ای برای ناخن های زمستانی اش استفاده کرد

ناخن‌های قهوه‌ای بدون شک در زمستان امسال بازمی‌گردند و به جمع رنگ‌های سیاه و بلود به‌عنوان لوازم اصلی هوای سرد می‌پیوندند. اولیویا ون ایدرستین، نایب رئیس بخش محتوا و خلاقیت Olive & June، گفت: “ترند ناخن های شکلاتی، احیاکننده دهه ۹۰ است که با رنگ های رایج فصل مطابقت دارد.” قهوه‌ای شکلاتی یک رنگ مد روز است و یک رنگ فوق‌العاده برای پاییز و زمستان است.

حالا، مانیکور جی لو کاملاً شکلاتی نیست است. با این حال، هر دو رنگ توانایی یکسانی برای ایجاد مانیکور در ماه‌های سرد دارند، در حالی که رنگ‌های خنثی آن‌ها به خوبی با هر چیزی در کمد شما هماهنگ می‌شود.

مانیکور گرم dulce de leche J.Lo – دولچه د لچه نیز بهترین راه برای امتحان ترند ناخن قهوه‌ای است، صادقانه بگوییم، این مانیک روی افرادی که ته رنگ‌های سردتری دارند نیز به خوبی کار می‌کند. برای بازسازی این ظاهر، از سوهان ناخن برای ایجاد یک شکل گرد یا بادامی استفاده کنید. پس از آن، ناخن و لبه آزاد را صاف کرده و کوتیکول های خود را به عقب فشار دهید تا فضایی برای لاک ایجاد شود. سپس، پس از یک کت پایه، دو لایه لاک کارامل، یک ضربه سریع از تاپ کت، به خوبی در این فصل شبیه جنی خواهید بود.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *