قبلی
بعدی

تکنیک های آرایش برنزه

در مرحله اول ،با توجه به رنگ پوست خود ،تن برنز مورد علاقه خود را انتخاب کنید.برای اینکار ،رنگی کمی‌تیره تر از رنگ پوست طبیعی خودتان ،مناسب است.

برنزعسلی رنگ ،برای پوست‌های روشن ،برنز گل سرخ یا برنزی که رگه‌های طلایی در آن به چشم می‌خورد ،برای پوست‌های متوسط و برنز کهربایی یا گندمگون برای پوست‌های تیره ،بسیار زیبا و مناسب هستند.

به علاوه ،انتخاب برنز صورتی برای افراد بلوند و برنز نارنجی برای کسانی که پوست روشن و موهای قهوه ای دارند یا به عبارتی مو خرمایی‌ها ،گزینه‌های برترو جذابی محسوب می‌شوند.

پیش از برنزه کردن پوست ،صورت خود را کاملا تمیز کنید و قبل از استفاده از رنگ برنز ،هیچ نوع مرطوب کننده یا روغنی را برای پوست، به کار نبرید.چون اینکار باعث می‌شود رنگ برنز روی پوست چسبیده و به حالت تکه تکه و رگه دار خود را نشان دهد.

به حالت ضربه ای کمی‌پودر را به تمام صورت زده و بعد آن را با رنگ برنز پوشش دهید.فقط در صورتیکه پوست شما خیلی خشک است ،می‌توانید قبل از زدن پودر ،از کمی‌مرطوب کننده استفاده کنید.

با قلم مو ،محکم روی صورت خود ضربه نزنید.خم کردن و انعطاف نرم برس ،یکی از مهمترین نکات این آرایش محسوب می‌شود.

اگر فکر می‌کنید رنگ برنز شما زیادی تیره است ،می‌توانید با ترکیب کمی‌پودر ملایم و یک تکه پد پنبه ای ،رنگ برنز خود را تعدیل نمایید.

آرایشگران بسیار از کرم پودر و پنکک های برنز برای پوشاندن برخی ایرادهای کوچک در صورت استفاده می کنند که شکل و منطقه استفاده از این نوع لوازم آرایش تکنیک های خواصی را نیاز دارد که تا حدودی در این بخش به اصلی ترین های آن ها اشاره می کنیم.

در کل برای کوچک تر و محو تر نشان دادن بخشی از صورت خود باید آن محدوده را تیره تر و برای بزرگتر جلوه دادن بخش های دیگر صورت آن محدوده را با رنگ روشن تر آرایش کنید. همچنین برای زیبایی لب و فرم دهی از رژ لب های نه زیاد براق و نه زیاد مات استفاده کنید.

 از رژگونه هایی استفاده کنید که رنگ صورتی تیره تری داشته و یا حتی مایل به قهوه ای باشند. زیرا این رنگ ها باعث درخشش و جذابیت گونه ها و چهره شما می شوند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *