قبلی
بعدی

تم عروسی زمستانی + عکس

عروسی شما در هرفصلی که باشد بسیار بهتر است که تم مناسب آن فصل را داشته باشد، بنابراین برگزار کردن عروسی با تم مناسب فصل آن بسیار پسندیده تر خواهد بود.

 تزئین مجلس عروسی با گل های آبی و سفید و در برخی از موارد می توانید از مجسمه هایی که طرح مجسمه های برفی و یخی را دارند استفاده کنید، کیک عروسی را باید از طرح های کیک های عروسی زمستان انتخاب کنید و همچنین کیک را با شاخه های نقره ای و آبی تزئین کنید البته رنگ کیک شما باید سفید انتخاب شود.

یکی از ساده ترین، ارزان ترین، موثرترین ایده های تم عروسی، تم تمام سفید است. تزئین مجلس عروسی با گل های آبی و سفید و در برخی از موارد می توانید از مجسمه هایی که طرح مجسمه های برفی و یخی را دارند استفاده کنید، کیک عروسی را باید از طرح های کیک های عروسی زمستان انتخاب کنید و همچنین کیک را با شاخه های نقره ای و آبی تزئین کنید البته رنگ کیک شما باید سفید انتخاب شود. مرسوم است که سالن عروسی را اغلب با شمع‌های متعدد تزئین می‌کنند و به‌نوعی نشانه‌ای از رمانیتک بودن زوجین و عشق بین آن‌هاست. اما برای عروسی با تم سفید، شمع ایده چندان مناسبی نیست. بهتر است در تزئین سالن مراسم، از وسایلی هم‌چون مجسمه‌های یخی که نشانگر سرد بودن این فصل هستند و در ضمن رنگ سفیدی دارند استفاده نمایید.

کوزه های سفید رنگی که با گل های عروس پر شده اند می توانند زینت بخش میزهای پذیرایی در جشن عروسی زمستانی با تم سفید باشند.

ساقدوش های عروس نیز می توانند در همخوانی با لباس سفید عروس، لباسهای سفید بپوشند. همچنین می توانید شیرینی های سفید تهیه کنید و میزهای خود را با سفره سفید تزئین کنید. نمی توانید تصور کنید که یک میز با غذاهای سفید رنگ چقدر می تواند جالب باشد.

اگر خوش شانس باشید در روز عروسی تان برف خواهید داشت اما حتی اگر برفی در کار نباشد هنوز می توانید محل عروسی تان را به یک سرزمین شگفت انگیز برفی زمستانی تبدیل کنید.

شما می توانید شاخه های خشک شده درختان را با رنگ سفید اسپری کنید و در قاب پنجره یا در استفاده کنید در این صورت احساس یک جنگل برفی را خواهید داشت.

می‌توانید با گیپور و تور هایی مثل دانه برفی انواع تزیینات و نگهدارنده‌ی قاشق و چنگال درست کنید. تزئین قاشق و چنگال‌های سفید با دستمال‌های آبی، ست خوبی برای تم زمستانی‌تان خواهد بود.

اجاره کردن مکانی که مجهز به شومینه باشد، یک ایده جالب و بکر است. شاید در فصل تابستان انجام این کار عجیب و دور از انتظار باشد،اما اگر در فصل زمستان انجام شود خیلی عالی و شگفت آور می شود عروس و داماد با ایستادن در کنار شومینه می توانند یک سبک جدید و جذاب عکاسی بیافرینند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *