قبلی
بعدی

با برند نارس آشنا شوید

یکی از برندهای برتر و معتبر فرانسوی است که در سال ۱۹۹۴ توسط فردی هنرمند وعکاس به نام فرانسوا نارس پایه گذاری شده است . فرانسوا متولد ۱۹۵۹ در جنوب فرانسه می باشد .

مؤثرترین عامل گرایش فرانسوا به سوی فشن ، مادرش بود . او پس از اینکه فارغ التحصیل شد در سال ۱۹۸۴ با مهاجرت به نیویورک به واسطه ی علاقه ، هوش و استعدادی که در این زمینه داشت ، خیلی زود به نتیجه رسید و به وسیله ی همکاری با شخصیت های سرشناس و معتبرموفق به چاپ و انتشار چندین مجله مد به نام های Vogue وElle گشت .

فرانسوا خیلی سریع توانست آنچه در ذهن می پروراند را ، به حقیقت مبدل سازد . پس از همکاری و مشارکت وی با مارک جیکوبز ، یک طراح لباس آمریکایی سرشناس به شهرتی عظیم برسد .

او توانست با میکاپ مدل های معروف و برتری چون تائومی کمپل و دیگر شخصیت هایی نظیر آن ، به چهره ی آنها هویت ببخشد . او از این فرصت پیش آمده استفاده کرد و بدین وسیله توانایی ، مهارت و استعداد خود را به نمایش گذاشت .

فرانسوا نارس به عنوان یک کارشناس آرایش و عکاس سابق که اکنون مدیریت یک برند بزرگ را به عهده دارد از ایده گرفتن درباره لوازم آرایشی می‌گوید. او می‌گوید “من درباره نیازهای زنان فکر می‌کنم.

این که چه چیزهایی آن‌ها را زیباتر می‌کند و چه چیزهایی باعث می‌شود آن‌ها احساس زیبایی داشته باشند. این فرمول کاری من است. واضح است که همه به دنبال محصولات باکیفیت هستند اما این بخش به شیمیدانان ما مربوط می‌شود و بخش ایده گرفتن به عهده من است. من از هرچیزی ممکن است ایده بگیرم، از یک نقاشی تا یک رهگذر در خیابان.”

در محصولات نارس هرچیزی هویت خاص خود را دارد مثلا به جای نامگذاری رنگ‌ها به روال مرسوم یعنی صورتی و قرمز و … از نام فیلم‌ها، موسیقی‌ها و عناصر فرهنگ عامه استفاده می‌شود تا مردم بتوانند ارتباط شخصی و نزدیکی با محصولات برقرار کنند. پشت ایده بسته بندی و فرم همه محصولات آرایشی نیز یک ایده وجود دارد،

اما در محصولات طراحی شده توسط فرانسوا نارس این مساله چیزی فراتر از ایده و بیشتر شبیه یک داستان است، داستانی که به شخصی شدن محصول و ارتباط نزدیک کاربرد با آن کمک می‌کند.

فرانسوا نارس به عنوان یک کارشناس معتبر ، حاذق و توانا مدیریت برند مشهور آرایشی نارس را تحت اختیار دارد . او در این باره معتقد است که باید از همه چیز و همه جا ایده گرفت ، از یک نقاشی تا یک رهگذر در خیابان …

او می گوید ایده گرفتن مسئولیت من است . من درباره ی نیازهای زنان می اندیشم . اینکه چه چیزهایی آنها را جذاب و زیباتر می کند و حس خوبی از زیبایی را در آنان ایجاد می کند که این یخش از کار به توان شیمیدانان ما مربوط می شود .

برتری این برند آرایشی محبوب نسبت به سایرین در نام گذاری آنها است . انتخاب اسامی عناصر فرهنگی نظیر فیلم و موسیقی باعث می شود شباهت محصولات نارس چیزی فراتر از یک ایده باشد وشبیه داستانی شود که موجب برقراری ارتباط نزدیکی با محصول می گردد .
تولیدات برند نارس ، محصولاتی با کیفیت ، کلاسیک و در عین حال مدرنی هستند که قابل استفاده برای تمام زنان و دختران از قشرهای متفاوت در سطح جهانی است که زیبایی را به آنان هدیه می دهد .

فرانسوا نارس می‌گوید: “در دهه‌های قبل تنها یک چهره مشخص به عنوان استاندارد زیبایی تعریف می‌شد مثلا در دهه ۱۹۳۰ ابروی نازک با لب‌های تیره زیبا تلقی می‌شد،

در دهه ۱۹۴۰ مژه مصنوعی  و رژ لب قرمز استاندارد شمرده می‌شد اما امروز شرایط متفاوت است. امروز در عصر آزادی انتخاب زندگی می‌کنیم و شما حق این را دارید که اصلا آرایش نکنید یا همه لوازم آرایشی را با هم استفاده کنید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *