قبلی
بعدی

ایده هایی برای تم ولنتاین

ولنتاین تاریخچه ای گسترده در تمدن های مختلف دارد. اما در بیشتر فرهنگ ها این روز به عنوان روز عشق و محبت نامگذاری شده است. ولنتاین برای هر فردی روز مهمی است و افراد دوست دارند این روز برای آن ها خاطره انگیز باشد و برای خوشحالی عزیزان خود از ایده های مختلفی مثل تزیین خانه برای ولنتاین استفاده می کنند.

اگر از آن‌دسته افرادی هستید که برای روز «ولنتاین» می‌خواهید یک میز شام خوشمزه تدارک ببینید، تهیه شیرینی و غذاهایی که با تم این روز تزیین‌شده‌اند یک ایده جذاب برای آن‌هایی است که عادت دارند آداب هر مراسمی را تمام‌وکمال به‌جا بیاورند. برای تکمیل یک جشن ولنتاین عاشقانه حضور کاپ‌کیک‌های خوشمزه به‌خصوص کاپ‌کیک‌های «رد ولولت» یکی از اصول جدانشدنی ماجراست. برای اینکه به این کاپ کیک‌های خوشمزه رنگ‌وبوی عاشقانه ببخشید روی آن‌ها را با خلال‌دندان‌های تم قلب تزیین و میز جشن ولنتاینتان را عاشقانه‌تر کنید.

یک پروژه هیجان‌انگیز و مقرون‌به‌صرفه برای روز ولنتاین که هم مهارت خیاطی‌تان را تقویت می‌کند و هم باعث می‌شود از پارچه‌های رنگی اضافه مانده و دورریختنی نهایت استفاده را ببرید. مثلاً پارچه‌های نمدی رنگی را به شکل‌های مختلف مثل قلب یا کلمات عاشقانه برش بزنید و روی کوسن‌های آماده یا دست‌دوز خودتان بچسبانید یا بدوزید، یک کوسن جذاب برای یک لم دادن عاشقانه.

ازآنجایی‌که ولنتاین یک مناسبت رمانتیک زمستانی است شومینه یکی از مکان‌هایی که جان می‌دهد برای یک تزیین رمانتیک ولنتاینی و چیدن اکسسوری‌های عاشقانه. بر اساس بودجه‌ای که برای این مناسبت عاشقانه کنار گذاشته‌اید بالا و پایین و اطراف شومینه را تزیین کنید و خوراکی‌ها و اکسسوری‌های عاشقانه‌تان را روی آن بچینید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *