قبلی
بعدی

انواع فرمولهای رنگ مو قرمز

رنگ مو قرمز، شرابی و هر رنگی که در آن هاله‌ای از رنگ قرمز دیده می‌شود، بسیار متنوع‌اند و هر کدام از تناژهای مختلف آن برای رنگ پوست خاصی متناسب است.

رنگ مو قرمز شامل انواع رنگ موی شرابی و بادمجانی و قرمز های فانتزی است و این رنگ مو به دو گروه رنگ مو قرمز گرم و رنگ مو قرمز سرد تقسیم بندی می شود که هر کدام از این رنگ موها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند .

خانم های بلوند و سفید پوست می‌تواند رنگ بلوند- توت فرنگی، یک مسی روشن و یا رنگ قرمز را انتخاب کند. با پوست روشن نباید قرمز بورگاندی یا رنگ شرابی را انتخاب کنید، زیرا رنگ و روی شما را رنگ پریده‌ نشان خواهد داد.

خانم‌هایی که رنگ پوستشان بین تیره و روشن و سفید است، باید رنگ مسی متوسط و قهوه‌ای مایل به قرمز را انتخاب کنند. از انتخاب رنگ‌های تیره بپرهیزید که رنگ پوستتان را زرد و بدرنگ خواهد کرد.

خانم ها با رنگ پوست تیره و سبزه می توانند از انواع رنگ موهای قرمز برای رنگ کردن موهایشان استفاده کنند و بهتر است تیره ترین رنگ ها را از گروه قرمز انتخاب کنند تا چهره آن ها شیک و جذاب تر شود.

رنگ موی قرمز و فشن

این رنگ مو را باید بر روی پایه ۷ موها بزنید و برای قسمت های هایلایت و میانه و پایین کار باید پایه موها ۸ باشد.

ترکیب رنگ مو برای پایه ۷

رنگ موی قرمز آتشین شماره ۵ : ۲ قسمت

واریاسیون قرمز : ۱ قسمت

اکسیدان شماره ۲۰

ترکیب رنگ مو برای پایه ۸

رنگ موی قرمز آتشین شماره ۶ : ۱ قسمت

ورایاسیون قرمز : ۱ قسمت

اکسیدان شماره ۱۰

۱۰ دقیقه در زیر خشک کن با درجه حرارت ۱۰۴-۱۰۶
۱۵ دقیقه برای دماهای معمولی
توجه داشته باشید که در صورت نداشتن خشک کن می توانید از کیسه و کلاه و گرفتن سشوار گرم بر روی کلاه استفاده کنید سپس بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان را با مقدار کمی آب به شکل مرطوب و کف مانند در آورید و اجازه دهید تا موهایتان در همین حالت به مدت ۵ دقیقه بماند به این مرحله امولاسیون سازی رنگ مو گفته می شود و انجام دادن این مرحله باعث می شود تا موهای شما درخشش و شفافیت بیشتری داشته باشد. بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان را با کمک نرم کنذه ای قوی به صورت کامل بشویید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *