قبلی
بعدی

ابرو مصنوعی ترند جدید اینستاگرام

داشتن ابروهای پرپشت، ضخیم و پررنگ یکی از چیزهایی هست که تقریبا تمام افراد و به ویژه خانوم ها دوست دارند داشته باشند. اگر ابروهایتان نازک و کمرنگ هستند حتما تا حالا روش های مختلفی را برای پر رنگ نشان دادن آنها امتحان کردید. 

شاید استفاده از عبارت کلاه گیس ابرو (Eyebrow Wigs) کمی عجیب و باور نکردنی به نظر برسد. اما استفاده از این روش خیلی زود محبوبیت زیادی پیدا کرده و ظاهر خیلی طبیعی روی ابروها به وجود میاورد.

کلاه گیس ابرو یک برچسب پوشیده شده از موهای طبیعی یا مصنوعی است که به راحتی بروی استخوان ابرو میچسبد و ظاهر خیلی طبیعی و خوبی را برای ابروها ایجاد میکند. استفاده از این روش خیلی آسان و بدون درد است و میتوانید از ان در هر موقعیتی استفاده کنید. بعضی از این کلاه گیس های ابرو از موهای ۱۰۰ درصد طبیعی انسان ساخته شدن و به همین دلیل ظاهری که در نهایت برای ابروها ایجاد میکنند کاملا طبیعی و زیباست.

این ابروهای مصنوعی دارای اندازه ها و شکل های مختلفی هستند که میتوانید متناسب با شکل طبیعی ابروهایتان بهترین مدل را انتخاب کنید. برندهای Tiffani Chanel و Cardani نمونه های متنوع و زیادی از کلاه گیس ابرو یا ابرو مصنوعی را برای شکل های مختلف ابرو طراحی و تولید کرده اند. از این ابروهای مصنوعی میتوانید به مدت ۴ ماه استفاده کنید.

قیمت ابرو مصنوعی یا کلاه گیس ابرو متغیر است و با توجه به مارک و مو طبیعی یا مصنوعی استفاده شده در آن قیمتی در حدود ۳۰ تا ۶۰ دلار در سایت های خارجی دارد

در بسته بندی کلاه گیس ابرو یک جفت ابرو مصنوعی و چسب مخصوص آن وجود دارد روش استفاده از این ابرو مصنوعی خیلی ساده است. اول باید پوست و ابرو را تمیز کنید و بعد با استفاده از براش چسب مخصوص را روی قسمتی که قرار است ابرو چسبیده شود بزنید و بعد کلاه گیس ابرو رادر محل مناسب قرار بدهید. به همین راحتی ابروهای طبیعی و زیبایی خواهید داشت! البته میتوانید چسب را به پشت کلاه گیس ابرو هم بزنید که شاید این روش کمی راحت تر باشد. این مدل ابرو مصنوعی هم برای خانوم ها و هم برای آقایونی که موهای خیلی کم و کمرنگی در ابروها دارند مناسب است.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *