قبلی
بعدی

آموزش میکاپ عربی + عکس

آرایش صورت در زیبایی چهره شما نقش بسیار زیادی دارد استفاده از آرایش متناسب با فرم چهره می تواند جذابیت چهره شما را چند برابر کند. اگر از مدل میکاپ مناسبی برای فرم چهره خود استفاده نکنید ممکن حتی جذابیت چهره خود را از دست بدهید. در ادامه مطلب مدل های متنوع آرایش عربی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از دیدن این تصاویر نهایت لذت را ببرید.

آرایش صورت عربی شباهت زیادی به آرایش خلیجی دارد و تن رنگ پوست و آرایش لب ها در آرایش عربی مشابه آرایش خلیجی است. تنها تفاوت این دو نوع آرایش در تن رنگ های سایه است که در آرایش خلیجی از رنگ های روشن و براق سایه نظیر طلایی و آبی و سبز و سایر رنگ ها استفاده می شود ولی در آرایش عربی از تن رنگ های تیره و مات مانند خاکستری و قهوه ای و مشکی و سبز استفاده می شود.

اگر می خواهید در روز عروسی خود به زیبایی بدخشید و چهره شما تغییر کند مدل آرایش عربی می تواند ایده خوبی برای شما باشد. در میکاپ عربی آرایش لب ها نیز در جذابیت لب های شما نقش اساسی دارد می توانید در این سبک از آرایش لب های خود را به کمک یک رژ لب غلیظ به خوبی پوشش دهید سپس بر روی لب های خود برق لب بزنید تا لبان شما برجسته تر به نظر برسند.

با توجه به رنگ لباس و رنگ چشم خود می توانید رنگ سایه چشم  مناسبی را برای میکاپ عربی خود انتخاب کنید. آرایش دودی متمایل به سیاه برای خانم ها با چشم های قهوه ای تیره و سبز و آبی بسیار مناسب است

چشمان دودی ویژگی اصلی آرایش عربی است.

متداولترین رنگ ها در این نوع آرایش ها مشکی خاکستری و سبز هستند.

شما با در نظرگرفتن رنگ چشم و لباسهای خودتان می توانید یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید. آرایش دودی سیاه برای شب و خانم های با چشمان فندقی ( قهوه ای تیره ) مناسب است.

همچنین برای برجسته کردن چشمان آبی و سبز نیز از این روش استفاده می کنیم. آرایش سبز برای خانم هایی با چشمان تیره مناسب است و به آنها جلا می بخشد.

در آرایش عربی خط چشم همیشه مورد استفاده قرارمی گیرد. با خط چشم معروف گربه ای می توانید چشمان خود را برجسته تر نشان دهید.

اگر می خواهید دیگران را با آرایش خود تحت تاثیر قرار دهید نباید مژه هایتان را نادیده بگیرید.آنها را فر کنید و ریمل بزنید. برای نتیجه بهتر می توانید از دو بار ریمل زدن برای حجم بیشتراستفاده کنید

استفاده از مژه مصنوعی در این نوع آرایش حائز اهمیت است و اگر شما تمایلی به استفاده از مژه های مصنوعی ندارید می توانید مژه های خود را باکمک فرمژه فر دهید سپس دو بار ریمل بر روی مژه های خود بزنید تا حجم مژه های شما بیشتر شود.

تکیه اصلی این نوع آرایش بر روی چشمهاست ولی این به معنی نیست که لبهای خود را نادیده بگیرید. لبهایتان را با یک رژ لب غلیظ پوشش دهید و به آنها برق لب بزنید تا به شکل یک شاهزاده خانم عربی زیبا درآیید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *