قبلی
بعدی

آموزش ست کردن کت تک برای آقایان

ست کردن کت تک مردانه با شلوار خیلی هم سخت نیست ولی نیاز به کمی سلیقه دارد. قرار نیست همیشه کت و شلوار سر هم بپوشید.  لباس و شلوارهایی با رنگهای متنوع و کت‌های مختلف دارید ولی نمی‌دانید چطور آن‌ها را با هم ست کنید.

رنگ آبی و بژ با هم رنگ مناسبی است. برای این که رنگ بژ رنگی خنثی است و می تواند به راحتی با رنگهای گرم مانند آبی تیره کامل شود. البته شاید ترکیب این دو رنگ جالب  به نظر نباشد. به همین دلیل می توانید با استفاده از  رنگ های دیگر به لباستان ترکیب بهتری بدهید. مثلاً یک دستمال به رنگ سبز، صورتی یا قهوه ای در جیبتان بگذارید یا در رنگ کفش ها یا شال از این ترکیب رنگ ها استفاده کنید..

کت تک طوسی مردانه با شلوار سرمه‌ای ست عالی است. این ست تاریخی و ماندگار برای مراسم‌های رسمی و مهمانیهای آخر عالی است.

 ترکیب کت تک خاکستری مردانه با شلوار آبی پررنگ خیلی مردانه و مقتدر است و از مد نمی‌افتد.

اگر شلئار طوسی رنگ دارید  با کت تک سرمه‌ای  و یک پیراهن سفید  تکمیل کنید یک ست مردانه شیک می شود.

شلوار سفید، رنگی است که آقایون خوش سلیقه ایی که دنبال مد روز هستند یک انتخاب عالیست. خوبی این رنگ این است که شما می توانید آن را با هر رنگ کتی که دوست دارید بپوشید. فقط باید در نظر داشته باشید که کتتان به رنگ های کلاسیک و سنتی نزدیک باشد مثل : سبز یا آبی؛ البته رنگ های پاستلی هم با این رنگ شلوار می توانید ست کنید. اگر کتی به رنگ تیره انتخاب کردید  پیراهن زیر کت رنگ روشن باشد و بر عکس ترکیب رنگها وقتی رعایت بشود لباس ساده هم باشد ولی شیک و آراسته بنظر می رسید..

کت تک مشکی مردانه به شلوار طوسی می‌آید. اگر شب می‌خواهید به رستوران بروید یا حتی برای مجلس ختم می‌روید، کت مشکی را با شلوار مردانه خاکستری بپوشید. شلوار طوسی یا شلوار زغال سنگی مردانه خیلی به کت تک مشکی میاید. عکس این لباس هم شیک است. یعنی کت تک طوسی به شلوار مردانه مشکی می‌آید. ست کمربند و کفش مشکی ورنی برای این استایل بهترین گزینه خواهد بود.

کت تک اسپرت مردانه یا همان کت بدون برش با شلوار کتان طوسی یا خاکی خوب ست می‌شود. اگر پیراهن دوست دارید، حتما پیراهن اسلیم فیت اسپرت بپوشید. تی شرت هم خوب با اینها ست می‌شود

بهترین ترکیب رنگی که برای پاییز و زمستان پیشنهاد می شود کت تک فاستونی پشم و نخ راه راه با شلوار جین است.  کت تک پشم و نخ با شلوار جین تیره با یک پیراهن پیچازی بسیار مناسب و عالی است. اگر خواستید از کروات استفاده کنید بهتر است با یک پیراهن سفید امتحان کنید. و اگر اهل پلیور هستید، توناژ رنگ پولیور را متضاد با کت تک خود انتخاب کنید. دقت کنید پولیور ساده انتخاب کنید

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *