قبلی
بعدی

آموزش رنگ مو پاستیلی + عکس

رنگ مو پاستلی، رنگ موهای آبرنگی و روشنی هستند که بیشتربه صورت رنگ های نیمه دائم دیده می شوند. این رنگ مو ها می توانند ظاهر یک خانم را به صورت کاملا متمایزی نشان دهند.

Related image

قبل از رنگ کردن موها به رنگ مو پاستلی باید آن ها را به رنگ بلوند در آورد

ابتدا کاندیشنر سفید رنگ را درون یک ظرف بزرگ بریزید. دقت داشته باشید که سفید رنگ بودن کاندیشنر اهمیت زیادی دارد. زیرا کاندیشنر به عنوان بیس رنگ مو بوده و درصورتی که رنگ دیگری داشته باشد، روی رنگ بیس تاثیر می گذارد. پس از ریختن کاندیشنر در ظرف، رنگ مو را به آن اضافه کرده و به خوبی ترکیب کنید.

برای ریختن رنگ مو در کاندیشنر، مقدار کمی از رنگ مو را درظرف ریخته و سپس آن ها را به خوبی با هم مخلوط کنید تا به خوبی در هم حل شوند. دقت داشته باشید که در این مرحله رنگ مویی که درظرف دیده می شود، رنگی است که روی موها به وجود خواهد آمد. بنابراین به اندازه ای رنگ مو در ظرف اضافه کنید که به رنگ دلخواه خود دست یابید.

ترکیب رنگ موی به دست آمده را روی موها قرار دهید. برای این کار نیز ابتدا از ریشه ها شروع کرده و از ریشه تا پایین موها را به رنگ مورد نظر در آورید. در این روش می توان از دست، فرچه رنگ مو و یا هر وسیله دلخواه دیگری استفاده کرد

موهای رنگ شده را روی سر جمع کرده و آن را به وسیله کلاه حمام بپوشانید. دقت داشته باشید که قرار دادن موها در این کلاه حمام از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کلاه حمام رطوبت موها را حفظ کرده و از خشک شدنرنگ مو جلوگیری می کند. زمان رنگ گرفتن موها در این روش باید بر طبق زمان مشخص شده بر روی بستهرنگ مو باشد که این زمان اغلب بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه است. البته در حین این زمان باید به موها و رنگ آن ها دقت کرد.

پس از گذشت زمان دلخواه، موها را بررسی کرده و از رنگ گرفتن همه آن ها اطمینان حاصل کنید. در صورتی که موها خیلی روشن هستند، کمی بیشتر صبر کنید ولی هر ۵ دقیقه یک بار چک کنید تا موها بیش از اندازه تیره نشوند.

پس از آن که موها به رنگ مورد نظر دست پیدا کردند، باید آن ها را با آب سرد شست. در این مرحله نیازی به استفاده از شامپو و یا کاندیشنر نیست. دقت داشته باشید که هنگام شستشو رنگ زیادی از موها خارج می شود که این کاملا طبیعی است و بر روی رنگ مو تاثیر ندارد.

Image result for ‫رنگ مو پاستیلی‬‎

رنگ موی پاستیلی متالیک

رنگ موی پاستلی همیشه به معنی استفاده از رنگ های بولد و فانتزی نیست. برای داشتن استایلی کاملا شیک، از ترکیب مسی و نقره ای استفاده کنید. رنگ های متالیک گرم و سرد می توانند به زیبایی باهم ترکیب شوند، برای همین از خلق ترکیب رنگ نترسید!

رنگ موی پاستیلی رنگین کمانی

می توانید با ترکیب رنگ های رنگین کمان، آن را روی سر خود بیاورید! به رنگ صورتی نگاه کنید که به چه زیبایی ریشه را دربر گرفته و رنگ های دیگر را در خود حل کرده است.

مدل موی پری دریایی با بالیاژ مو بنفش

این استایل برای موهای بلند بهترین انتخاب است، درخششی زیبا و منحصر به فرد را در اطراف نوک فرهای مو به وجود می آورد. رنگ قهوه ای ریشه، به بنفش کمک می کندد که بهتر خودش را نشان دهد.

رنگ موی بلوند با هایلایت صورتی

به دنبال آخرین ترند رنگ مو، استفاده از رنگ صورتی به عنوان هایلایت در یک طرف از مو بلوند پلاتینی، به شدت طرفدار پیدا کرده است.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *