قبلی
بعدی

آموزش آرایش صورت مستطیل شکل

این مدل صورت یکی از مدل های شیک و زیبا محسوب مس شود، اما بهتر است با استفاده از مدل و رنگ موی مناسب در آن کمی تعادل بصری ایجاد کرد.

باید از کشیدگی صورت کم شود. پس شما باید کرم پودر روشن تری نسبت به رنگ پوستتان برای کل صورت در ابتدای آرایش استفاده کنید، اگر پوست سبزه ای دارید کرم پودری با تم برنزه ولی روشن ترینش را انتخاب کنید، زیرا معمولا کرم پودر روشن تر از پوست صورت را تو پر تر نشان خواهد داد.

در صورت های کشیده گونه بسیار تاثیر گذار است. بهترین راه این است که برای سایه روشن کرم پودر تیره را به طور افقی روی گونه های خود بکشید. همچنین قسمت چانه و قسمت بالایی پیشانی را که باعث طولانی شدن فرم صورتتان می شود با کرم پودر تیره بپوشانید.

باید دم ابرو ها را بکشید تا کاملا چپ تا راست فضا را پر کند، از طرفی باید توجه کنید که دم ابرو ها را به گونه ای طولانی نکنید که باعث پژمرده و بد فرم شدن صورتتان شود. حالا فقدان یک حرکت افقی در چهره تان را پوشاندید. شما باید از فرم ابروی افقی و صاف با انحنای بسیار کم استفاده کنید که چشم ها در یک راستا به نظر برسند و ظاهر چهره بیضی تر شود. فرم ابروی زاویه دار با ارتفاع زیاد و دم ابروی کوتاه می تواند حالت صورت شما را کشیده تر نشان دهد.

رژ لب صورتی رنگ بزنید زیرا لب های شما را پهن تر میکند.و از کشیدگی صورت میکاهد.

محو کردن لبه های تیز صورت ، برای یک چهره مستطیلی، شما باید لبه های تیز رو کندتر کنین مانند لبه های فک. اگر یک بینی نوک تیز دارید، کاری کنید که کمتر تیز به نظر برسد. از سایه در اطراف بینی استفاده نکنید. در عوض، بالای استخوان بینی را برنزه کنید.

باید مدل مو هایی انتخاب کنید که صورتتان را حجیم تر و پهن تر نشان دهد. به هیچ وجه تمام موهای خود را محکم نکشید و آنها را به حالت پوژ روی سر جمع نکنید زیرا این کار باعث بلندتر دیده شدن چهره تان خواهد شد. می توانید مو های خود را از فرق سر رو به جلو، کوتاه و یا حتی خرد کنید و یا به صورت چتری بریزید به خصوص اگر پیشانی تان بیش از حد بلند است.

مدل موهای کوتاه نیز مناسب است به شرط آنکه تا زیر چانه تان بیاید و فرق کج باز کنید. اگر مو هایتان بلند است فرق وسط بازی کنید و اگر می خواهید صورتتان پر تر نشان دهد مو ها را روی شانه بریزید. اما اگر می خواهید مو هایتان را ببندید آن را آرام وشل به سمت عقب سر هدایت کنید و ببندید. مو های فر به شما بیشتر از مو های لخت می آید اگر موهایتان لخت است می توانید برای پر تر کردن صورتتان آن را فر کنید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *