قبلی
بعدی

آموزش آرایش با رنگهای پاستیلی

مجموعه رنگ‌های پاستیلی، رنگ‌هایی هستند که سر منشا آنها دنیای اسرار آمیز و فانتزی است.

این رنگ‌ها از زمانی وارد دنیای مد شدند که علاقه دخترها و بانوان به سمت یونیکورن‌ها و دنیای فانتزی جلب شد. پس از اینکه این رنگ‌ها مورد توجه جوانان به ویژه خانم‌های جوان جلب شد، طراحان مد ، با استفاده از این رنگ‌ها صنعت مد لباس و آرایش را کمی فانتزی‌تر کردند . پس از مدتی دیدیم که این مد جدید چقدر مورد استفاده قرار گرفته است.

گروه‌ رنگ‌های پاستیلی شامل رنگ‌های صورتی، کرم، زرد لیمویی، آبی اقیانوسی، یاسی و تمام رنگ‌های ملایم و شاد و فانتزی است.

عمده استفاده از این رنگ‌ها در فصل تابستان است. استفاده از این رنگ‌ها در نوع آرایش و لباس شما، چهره‌تان را بسیار ملیح و آرامشبخش می‌کند.

به یاد داشته باشید که اگر از از رنگ‌های پاستیلی استفاده می‌کنید، باید تمام آرایش با به سبک پاستیلی و هماهنگ شده باشد در غیر این صورت ، آرایش شما شبیه نقاشی دختر بچه‌ها به نظر خواهد رسید.

رنگ های پاستلی با هر رنگ چشم و هر رنگ پوستی جور در می آیند، به همین دلیل شما هم می توانید هنگام آرایش، از رنگ های پاستلی استفاده کنید. این رنگ ها هم برای میهمانی های روزانه و هم شبانه مناسب اند که معروف ترین آنها سبز نعنایی، صورتی، نارنجی، زرد و آبی است. شما می توانید با توجه به لباس و آرایش صورت تان یکی از آنها را انتخاب یا حتی چند رنگ را با هم ترکیب کنید. شاید فکر کنید که این رنگ ها صورت شما را مرده و بی روح نشان می دهند، اما اگر خط چشم بکشید و ریمل بزنید، دیگر همچین احساسی نخواهید داشت.

با استفاده از بازی سایه‌های پاستیلی پشت چشم خود را سایه بزنید و دقت داشته باشید فرم سایه خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که با فرم صورت شما همخوانی داشته باشد. نیازی ندارد که سایه‌های مورد استفاده شده شما حتما رنگی باشد، سایه‌ها کرم، لیمویی، شیری که کمی هم براق هستند هم می‌تواند گیرایی چشمان شما را چند برابر کند.

بلندی مژه‌ها در سبک آرایش پاستیلی بسیار مهم است. پس اگر مژه‌های بلند و خوش فرمی دارید با استفاده از فر مژه و ریمل مژه‌ها را حالت دهید و اگر مژه‌هایتان بلند است ولی هیچ فرمی ندارد، با استفاده از تکنیک لیفت و لمینیت، مژه‌های خود را برای مدت طولانی حالت‌دار کنید.

سعی کنید در این روش به صورتی ریمل بزنید که تارهای مژه شما کاملا از هم مجزا باشند و به هیچ وجه به هم نچسبند. برای اینکه مژه‌ها به هم نچسبند می‌توانید طی چند مرحله ریمل بزنید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *