قبلی
بعدی

آمبر هرد، لیل ناس و سایرین پیشروترین لباس‌های سلبریتی

در طول سال ۲۰۲۲، افراد مشهور متعددی به دلیل استایل خود در فرش قرمز و خارج از آن در فضای مجازی ترند شدند. بسیاری از نام‌های پرطرفدار شامل آدام سندلر، بسکتبالیست‌های بن سیمونز و جرت آلن، بازیکن فوتبال جو بارو، اسکیت جانی ویر و اسنوپ داگ بودند.

Bad Bunny نیز در این لیست گنجانده شد، احتمالاً به دلیل استایل ضد جنسیتی ویروسی او که شامل مجموعه های متعددی با رنگ های زنده و جواهرات و مانیکورهای همسان، بود.

گروه‌های دیگری که در ۱۲ ماه گذشته بخشی از برنامه‌های فرهنگی بودند سبک پاملا اندرسون پس از انتشار ویروسی سریال درام «پم و تامی» هولو، که همچنین لباس ساحلی، کلاه‌های تیره و لباس‌های غوطه‌ورانه دهه ۹۰ او را «Baywatch» بازسازی کرد، توسط بسیاری مورد بازبینی قرار گرفت.

لباس دادگاه امبر هرد 

لباس او که شامل عناصری از جمله کت و شلوار مشکی، مایل به قهوه ای و خاکستری بود در طول دادگاه طولانی او با جانی دپ نیز در فضای مجازی پخش شد.

علاوه بر این، لباس‌های مخصوص رویدادها نیز در طول سال به ترندهای برتر تبدیل شدند. به طور خاص، یکی از بهترین جستجوها شامل لباس MTV VMA Lil Nas X بود دامن مشکی پردار هریس رید و هد همسان.

جستجوهای Google Trends نشان‌دهنده برترین جستجوهای پرطرفدار در سال ۲۰۲۲ است که در طول سال در مقایسه با سال ۲۰۲۱ محبوبیت خود را حفظ کردند. این روندها اغلب طیف گسترده‌ای از دسته‌ها را شامل می‌شوند.

معصومه لطفی آرایش داتکام

 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *