قبلی
بعدی

آرایش چشم های سبز-قهوه ای: چه پالت رنگی را انتخاب کنیم؟+ عکس

آیا چشمان سبز-قهوه ای دارید و می خواهید آنها را رساتر کنید؟ این به پالت سایه‌هایی که به‌خوبی انتخاب شده‌اند، کمک می‌کند، که بخشی ضروری از آرایش روزمره هستند. چه سایه های رنگی برای صاحبان چشمان سبز قهوه ای جادویی مناسب است.

از چه رنگ سایه چشمی می توانید استفاده کنید؟

رنگدانه عنبیه سبز-قهوه ای طیف رنگی وسیعی دارد، اما رنگ های مهار شده به بهترین شکل روی آن به نظر می رسند. رنگ چشم منحصر به فرد خود را برجسته کنید و به پلک خود سایه های ملایم و کم رنگی بدهید. سایه های بژ، گوشت، زردآلو، خاکستری برای شما مناسب است. برای شب های جشن تر، می توانید از رنگ طلایی استفاده کنید. بگذارید چشمانتان برجسته باشد، اما زیاده روی نکنید و از رنگ های تند اجتناب کنید.

تنها رنگ پررنگی که می توانید امتحان کنید سایه هایی از بنفش روشن تا آلویی است. این باید به چشمان سبز روشنایی و درخشندگی بدهد. می توانید آزمایش کنید و آن را با رنگ خنثی تری سایه بزنید. از سایه های آبی، صورتی یا نقره ای خودداری کنید.

برای رنگ سایه ها، یک خط چشم قهوه ای-مشکی انتخاب کنید. می توانید مدادهای خاکی یا قهوه ای را نیز امتحان کنید. از رنگ مشکی استفاده نکنید، زیرا پلک بالایی را بیش از حد برجسته می کند و ظاهر غیر طبیعی می شود. ریمل قهوه ای یا مشکی را به مژه های خود بزنید تا جلوه ای فراموش نشدنی داشته باشید. لب های خود را با سایه های قرمز رژ لب برجسته کنید، آرایش خود را با رژگونه هلویی کامل کنید.

این رنگ چشم جادویی واقعاً به چه معناست؟ صاحبان آن دارای پتانسیل جوانی ابدی، ثبات، صبر، آرامش و رفاه هستند. آنها عشق زیادی به دیگران می دهند، اما دریافت آن در مقابل برایشان بسیار مهم است. افرادی که رنگ چشمی ترکیبی از سبز و قهوه ای دارند، سرگرم کننده و ماجراجو هستند. اگر بتوانند از نقاط قوت خود استفاده کنند در همه امور بسیار موفق خواهند بود.

معصومه لطفی آرایش داتکام

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *