قبلی
بعدی

آرایش چشم را با این رنگها زیباتر کنید+ عکس

آرایش چشم یکی از مهم ترین بخش های آرایش است. اگر نتوانید چشم هایتان را درست آرایش کنید پس آرایشتان کامل به نظر نمی رسد. خط چشم های رنگی در بین جدیدترین مدهای آرایش چشم یکی از بهترین ها هستند. خط چشم های رنگی با درخشش طبیعی درخشش چشمانتان را دو چندان می کنند!

خط چشم مشکی چون همیشه استفاده می شود دیگر خاص نیست، اما استفاده از رنگ های دیگر جذابیتتان را بیشتر می کند! هنگام انتخاب خط چشم های رنگی لازم است که رنگی مناسب را برگزینید که به رنگ پوستتان بیاید. اگر می توانید رنگ های روشن را برگزینید با استفاده از یک رنگ سایه خاص در کنارش روح زندگی را به چشمانتان می دمید.

خط چشم بنفش رنگ دیگری است که بی درنگ درخشش چشمانتان را زیاد می کند! این رنگ می تواند چشمان سبز را روشن تر نشان دهد. همچنین رنگی است که به همه مدل چشمی می آید. در روز می توانید خط چشم بنفش را روی پلک بالا و زیر چشم استفاده کنید تا چشمانتان زیباتر شود!

آرایش چشم قهوه ای : سایه طلایی و ریمل بنفش
اگر چشمان شما قهوه ای تیره است بهترین ترکیب رنگی سایه و ریمل برای چشمان شما سایه طلایی بژ و ریمل بنفش تیره است. این ریمل رنگی باعث می شود رنگ چشم شما بیشتر نمایان شود. 

آرایش چشم آبی : سایه مسی و ریمل سورمه ای یا آبی کاربنی
ترکیب رنگی بین مسی و آبی کاربنی، رنگ آبی چشم شما را بیشتر از قبل نمایان می کند.
 
آرایش چشم سبز : سایه قهوه ای با ریمل عنابی
سایه قهوه ای یکی از بهترین انتخاب ها برای چشم سبز است و رنگ سبز چشم را نمایان می کند. در چرخه رنگ ها هم رنگ سبز و قرمز رنگ های مکمل هستند و به همین دلیل برای ریمل بهترین رنگ، رنگ عنابی است که ته رنگی از قرمز دارد.

آرایش چشم سبز آبی که ترکیبی هم از رنگ قهوه ای دارد : سایه بنفش و ریمل قهوه ای
این رنگ چشم، ترکیبی از چند رنگ است و بهترین سایه برای آن بنفش است. چون ته رنگی هماز رنگ قهوه ای دارد، ریمل قهوه ای بهترین گزینه است.

آرایش چشم کهربایی : سایه قهوه ای طلایی با ریمل آبی
سایه قهوه ای طلایی که با ریمل آبی رنگ ترکیب شود چشم های کهربایی را مانند بلورهای طلا درخشان می کند.

 متناسب با رنگ چشم هایتان آرایش کنید، زیرا نقش تعیین کننده چشمان شما، در زیبایی و جذابیت آرایش، اصل غیرقابل انکاری است و هیچ شکی در آن نیست. یک آرایش خوب و شیک چشم، زمانی کامل‌تر و بهتر خواهد شد که با توجه به رنگ چشم خودتان دست به انتخاب رنگ سایه و خط چشم بزنید.

چشمان مشکی

اگر دارای چشمانی مشکی با پوست تیره هستید، استفاده از سایه‌های بژ، کرم و شکلاتی برای این رنگ چشم و رنگ پوست زیبایی خاصی به همراه خواهد داشت.

چشمان سبز 

برای آرایش چشم‌های سبز خود همیشه می‌توانید از دو نوع آرایش با رنگ‌های هماهنگ یا رنگ‌های متضاد استفاده کنید. شما برای استفاده از رنگ‌های هماهنگ بعد از آماده سازی پوست، باید برای برقراری هارمونی بین رنگ چشم و سایه، سایه‌ای انتخاب کنید که رنگ آن نزدیک به رنگ چشم هایتان باشد.

چشمان  آبی

اگر چشمانی به رنگ آبی دارید و می‌خواهید چشمان آبی شما بیشتر به چشم بیاید، خوب است رنگ سایه را متناسب با رنگ چشمتان انتخاب کنید. برای آرایش چشم آبی می‌توان از دو رنگ آبی و سبز استفاده کرد البته نه به عنوان سایه، بلکه به عنوان یک خط چشم باریک و زیبا که می‌بایست زیر چشم بکشید و در پشت چشم‌ها هم سایه‌ای براق با تناژ طلایی بزنید. بعد با استفاده از کمی ریمل، بر زیبایی چشم‌های آبی خود بیفزایید.

چشمان قهوه‌ای

اگر چشمانی قهوه‌ای دارید خوشحال و خرسند باشید، زیرا براحتی می‌توانید چشم‌های خود را با هر رنگی که دوست دارید آرایش کنید، ولی اگر برای این کار احتیاج به کمک دارید مجله راستینه به شما خواهد گفت که چه آرایشی برای چشم‌های شما مناسب است.

چشمان قهوه‌ای، به شما این فرصت را می‌دهد که هم از سایه روشن و هم از سایه تیره استفاده کنید. برای داشتن چشم‌هایی زیبا و جذاب‌تر از رنگ‌های ارغوانی یا بنفش مایل به ارغوانی تیره استفاده کنید. برای داشتن آرایشی کلاسیک‌تر می‌توانید از رنگ‌های مسی، طلایی، برنز و سبز استفاده کنید، اما اگر رنگ چشم شما قهوه‌ای روشن مایل به عسلی است بهترین حالت برای نشان دادن زیبایی چشم‌ها، استفاده از رنگ سایه زرد کمرنگ است. اگر قصد دارید از خط چشم استفاده کنید خوب است به جای رنگ سیاه از رنگ قهوه‌ای استفاده کنید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *