قبلی
بعدی

آرایش پاییز ۲۰۱۸ + عکس

رنگ های قرمز و صورتی سالیان سال است که در صنعت مد و فشن حکمرانی می کنند. اگر چه این رنگ ها برای رژ لب و رژ گونه استفاده می شد، اما پاییز امسال آنها را پشت چشم ها نیز می بینیم. 

اگر به هفته های مد نگاهی بیاندازید، می بینید که مانکن ها از رنگ هایی چون رز گلد برای آرایش چشم هایشان استفاده می کنند.

زمانی که صحبت از چشم های اسموکی به میان می آید، ذهن ما به سمت رنگ مشکی می رود اما پاییز امسال، رنگ های دیگری جز مشکی مانند خاکستری و قهوه ای نیز برای آرایش اسموکی چشم نیز استفاده می شود. این مدل سایه چشم نه تنها در شب، بلکه در روز نیز مورد استفاده قرار می گیرد. البته پیشنهاد ما به شما این است که رنگ خاکستری را برای روزها و مشکی و قهوه ای را برای شب ها استفاده کنید. برند تام فورد، از برندهایی بود که این مدل را در شوهای خود به نمایش گذاشت و آن را تبدیل به ترند سال کرد.

یکی از مدهای آرایشی که روی فرش قرمزهای اخیر روی صورت ستاره ها دیده می شد، سایه چشم دو رنگ بود. به عنوان مثال اسکارلت جوهانسون از ستاره هایی بود که از دو رنگ آبی و بنفش برای آرایش چشم هایش استفاده کرد. شما هم می توانید دو رنگ دلخواه تان را بردارید و به دور چشم هایتان بزنید. این مدل آرایش اسموکی، چشم ها را به سمت شما جذب خواهد کرد.

یکی از رنگ هایی که در فصل پاییز مد می شود، رنگ مسی است. از آنجا که این رنگ تن نارنجی و قرمز دارد، برای فصلی چون پاییز بسیار مناسب است.

دیگر خبری از رژ لب های مات نیست. پاییز ۲۰۱۸ باید به دنبال رژهای براق باشید. اگر به هفته های مد و فشن دقت کرده باشید، حتما دیده اید که مدل ها رژ لب بی رنگ و براق زده اند. این مدل آرایش به صورت شما شادابی و نشاط می دهد. خوبی دیگر آن این است که وقتی لب هایتان را رژ بی رنگ می زنید، می توانید روی چشم هایتان بیشتر کار کنید. از این رو این مدل رژ لب انتخاب خوبی برای چشم های اسموکی می باشد.

 این فصل زمان هایلایت های روشن است. بنابراین به جای این که گونه هایتان را قهوه ای تیره کنید، از رنگی ملایم تر استفاده کنید، سپس روی آن را با هایلایت روشن بپوشانید. برخلاف سایه های طلایی، هایلایت سفید به چهره شما شادابی بیشتری می دهد.

یکی دیگر از ترندهای پاییز امسال، سایه چشم نقره ای ست که سیندی کرافورد نیز از آن برای رایش چشم هایش استفاده کرده است. البته یادتان باشد زمانی که از این رنگ سایه استفاده می کنید، باقی آرایش تان را بی رنگ انتخاب کنید تا تمرکز تنها روی چشم هایتان باشد.

اگر ابروهای پر پشتی ندارید، بهتر است که از یک مداد ابرو کمک بگیرید. پاییز امسال ابروهای پرپشت و تیره مد خواهد شد. این مد نه تنها چشم های شما را زیباتر نشان می دهد، بلکه به صورت شما نیز فرم زیبایی می دهد.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *