قبلی
بعدی

آموزش کراتین مو در منزل

هر فصل سبک و رنگ آرایش مخصوص به خود را دارد، فصل بهار آرایش ملایم به رنگ‌های هلویی و صورتی مد است.

مد و زیبایی

با تغییر هر فصل و تغییر آب و هوا بد نیست سبک آرایش تان را نیز تغییر دهید مثلا الان که در فصل بهار هستیم باید آرایش ملایم به سبک بهاری داشته باشید، آرایش بهاری ملایم و دلنشین است و در آن رنگ‌های هلویی و کالباسی استفاده میشود.

برای آرایش کردن به سبک بهاری نیاز به وقت زیادی ندارید و خیلی سریع میتوانید آن را انجام دهید، زیرا ساده و ملایم است، در فصل بهار هرگز آرایش غلیظ و به رنگ‌های تیره نکنید بهتر است سراغ رنگ‌های شاد و ملایم بروید.


فصل بهار هوا قابل پیش بینی نیست و هر لحظه امکان دارد باران بگیرد و صورت تان زیر باران خیس شود پس نباید زیاد آرایش کنید، برای آرایش بهاری به چند لوازم آرایش ساده نیاز دارید که قطعا در کیف لوازم آرایش تان پیدا میشود در ادامه با ما همراه باشید تا با آرایش بهاری بیشتر آشنا شوید.

در فصل بهار به سبک بهاری آرایش کنید و چهره‌ای زیبا داشته باشید، نکاتی که در ادامه گفته شده است در فصل بهار باعث زیبایی بیشتر شما میشوند.


به پوست صورت تان خیلی اهمیت بدهید وقتی پوستی صاف و شفاف داشته باشید نیازی به کرم پودر‌های سنگین ندارید همین که مرطوب کننده و ضدآفتاب بزنید کافی است. برای داشتن پوست‌تر و تازه باید به صورت مرتب لایه برداری و پاکسازی کنید و در ضمن آب زیاد بنوشید.

وقتی پوست صورت تان صاف و زیبا شد همین که در فصل بهار کرم ضدآفتاب رنگی بزند کافی است، رنگ آن باید نزدیک به رنگ پوست تان باشد.


حتما رژگونه بزنید و هرگز آن را حذف نکنید، رژگونه علاوه بر اینکه گونه‌ها را برجسته میکند فرم صورت را ایده آل‌تر نشان میدهد، در فصل بهار از رژگونه‌های صورتی و هلویی استفاده کنید به این صورت که اگر پوست تان سفید است رژگونه صورتی و اگر پوست سبزه‌ای دارید رژگونه هلویی بزنید.

برای رژگونه زدن لبخند بزنید و رژگونه را روی برجسته‌ترین قسمت گونه بمالید طوری که فقط سایه‌ای از آن باقی بماند. رژگونه نباید خیلی تیره‌تر از رنگ پوست تان باشد اینطوری اصلا زیبا نیست.


قبل از رژلب زدن باید لب هایتان را آماده کنید به این صورت که لب‌ها را با مسواک لایه برداری کنید، مسواک را روی لب‌ها بکشید تا لایه اضافی و پوست مرده آن جدا شود بلافاصله بعد از این کار بالم لب بزنید.

رژلبی که در فص بهار استفاده میکنید بد نیست کمی براق باشد و رنگی مانند صورتی، کالباسی، هلویی و حتی مرجانی داشته باشد، رژلب‌های تیره و مات را در این فصل فراموش کنید.

منبع : رویداد۲۴

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *